PROTESTI SU ZLOUPOTREBA NEVINIH ŽRTAVA! Srbija u žalosti,  A ONI TO KORISTE U POLITIČKE SVRHE

Informer

15:34 >> 15:34 Podkast 0

Informer | 13. 05. 2023.

PROTESTI SU ZLOUPOTREBA NEVINIH ŽRTAVA! Srbija u žalosti, A ONI TO KORISTE U POLITIČKE SVRHE

Uglješa Mrdić, narodni poslanik u Skupštini Srbije i član GO SNS u Informerovom podkastu kaže da su protesti zloupotreba tragedije nevinih žrtava i pokušaj nasilnog otimanja vlasti

On podseća da je Srbija u žalosti.

- Masakri koji su nam se dogodili šokirali su i Evropu i ceo svet. Žalosno, jadno i bedno je što dobar deo opozicije koristi te tragedije u političke svrhe - rekao je Mrdić u podkastu za Informer.

Kako je rekao, antidržavno i antinacionalno je blokirati Srbiju dok se predsednik Vučić bori da građani Srbije žive u stabilnoj državi.

- Živim na Vračaru i poznajem mnoge roditelje čija su deca nastradala ili povređena u masakru u školi. Porodice su u stanju šoka, a komšije i prijatelji su zgroženi zloupotrebom njihove nesreće u političke svrhe na protestima - kaže Mrdić i dodaje:

- Svi smo uz predsednika Vučića 26. maja i pozivamo sve građane da dođu da pokažemo da smo kao narod dostojanstveni, solidarni i da volimo našu Srbiju.

Šta je još Mrdić rekao pogledajte u podkastu:



Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.