Crvena zvezda posle dva kola u grupnoj fazi Lige šampiona ima jedan bod. Posle poraza u Mančesteru od Sitija (3:1), u Beogradu je remizirala sa Jang bojsom (2:2).
Zvezda je povela golom Šerifa, ali je u drugom delu meča primila dva brza pogotka, pa je Bukari u finišu uspeo samo da spasi crveno-bele poraza. Ranko Stojić analizirao je meč, pa kaže da to šampionu Srbiju ne sme da se dešava.
- U principu se ovo ne prašta na ovom nivou, da primite dva gola ovako, posebno kroz centralni deo odbrane, posebno prvi, na samom početku drugog poluvremena. Zvezda je zaslužila bod i rezultat je realan. Zvezda može da odigra najmanje nerešeno ili da dobije u Švajcarskoj. Treba da skupi što više bodova ove godine i da to bude pokazatelj kojih 15-16 igrača može da iznese ovo takmičenje, uz dopunu uz nekoliko igrača, može da pretenduje na drugo mesto u grupi u budućnosti - rekao je za "Arenu sport" Ranko Stojić.
Foto: Starsportphoto
Veruje Stojić da Zvezda može do nokaut faze Lige šampiona ili Lige Evrope.
- Moramo da naučimo, da ni pobeda ne bi drastično povećala šanse, niti bi poraz drastično umanjio, remi ništa nije specijalno umanjio. Jang bojs je dobar tim, izgubio je od Lajpciga kući, Zvezda se sigurno neće predati ovde, bod je dovoljan u Bernu da bude ispred u nekoj konstalaciji, vrlo pozitivan bod, posebno zbog razvoja situacije. Atletski, fizički spreman tim, taktički perfektan, teško je igrati protiv takvog sistema kada su igrači edukovani i znaju kada ulaze u sredinu, kada otvaraju spoljne pozicije. Šira publika možda nije primetila, ali smo imali osećaj kao da imaju igrača više u sredini, to je baš zbog te taktičke situacije. Imali su zicer za 3:1, Zvezda se vratila. Izmene su donele svežinu, Kraso je dao asistenciju, čini mi se da je njegovo mesto na sistemu iza prvog napadača, to se najbolje pokazalo.
Sada Zvezdi slede dva meča sa Lajpcigom, pa onda gostovanje švajcarskom timu u Bernu i na kraju duel sa Gvardiolinim timom na "Marakani".
Sada slede dva meča sa Lajpcigom, pa onda gostovanje švajcarskom timu u Bernu i na kraju duel sa Gvardiolinim timom na "Marakani".
Pomešana su osećanja zvezdašima! Sa jedne strane zadovoljni što su jer je Crvena zvezda izbegla poraz i odigrali 2:2 protiv Jang bojsa na stadionu "Rajko Mitić", ali ostaje žal što nije uspela da upiše prvu pobedi u Ligi šampiona pred 50.000 "delija"
Fudbaleri Crvene zvezde odigrali sa Jang bojsom na "Marakani" 2:2 u drugom kolu grupne faze u Ligi šampiona, a odmah posle meča stigle su otrovne strelice iz Švajcarske.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Pomešana su osećanja zvezdašima! Sa jedne strane zadovoljni što su jer je Crvena zvezda izbegla poraz i odigrali 2:2 protiv Jang bojsa na stadionu "Rajko Mitić", ali ostaje žal što nije uspela da upiše prvu pobedi u Ligi šampiona pred 50.000 "delija"
Kazahstan i Kina potpisali su više od 70 komercijalnih dokumenata vrednih preko 15 milijardi dolara, čime Peking dodatno učvršćuje položaj u zemlji koju je Rusija vekovima smatrala prostorom svojih posebnih ekonomskih i političkih interesa.
Odmetnuti socijalista Branko Ružić, drugi čovek Socijalističke partije Srbije koja je deo vladajuće koalicije, nastavlja da vodi i sprovodi blokadersku politiku.
Predsednika Vlade Češke Andreja Babiša, koji boravi u dvodnevnoj poseti Beogradu, danas je ispred Palate Srbija svečano dočekao predsednik Vlade Srbije prof. dr Đuro Macut.
Nakon vesti o samoubistvu policajca, javnost u Srbiji ostala je u šoku, a društvene mreže preplavljene su reakcijama i komentarima građana koji direktno optužuju pokret "Kreni-Promeni" i njegovog lidera Sava Manojlovića za targetiranje i lažne optužbe koje su prethodile ovoj tragediji.
Glavni urednik Informera Dragan J. Vučićević raskrinkao je u programu uživo tokom Kolegijuma naše televizije Sava Manojlovića, opozicionara iz pokreta Kreni-promeni, jednog od vodećih blokadera koji je na sraman način udario na sada pokojnog policajca iz Priboja, Vasilija Lalovića.
Ideolog blokadera Aleksandar Olenik, gostovao je na tajkunskoj N1, što je iskoristio za nove pretnje upućene ljudima koji su ogolili bokadersku laž o zvučnom topu.
Verujem u iskrene namere Aleksandra Vučića. No, da bi ostvario ono što je zacrtao, moraće da krene u ozbiljan obračun sa dubokom državom unutar sistema. Moraće da vrati nadležnosti vladi koju će voditi i da udalji od bilo kakvog odlučivanja ljude iz NVO, piše advokat Vladimir Đukanović.
U najnovijoj epizodi emisije „Na merama“ videćete šta je to rastužilo perjanicu Đilasove stranke Borka Stefanovića, gde voli da boravi propali političar Srđan Milivojević, kuda se to zaputio samozvani revolucionar Aleksandar Jovanović Ćuta, kako vreme provodi bivša ministarka zdravlja Danica Grujičić...
U prethodnoj epizodi emisije "Na merama" videli ste gde najviše voli da “dokoniše” blokaderski profesor Jovo Bakić, kako penzionerske dane provode blokaderi Dušan Petričić i Žarko Korać, o čemu “pripoveda” blokaderski analitičar Cvijetin Milivojević, zašto je samozvani revolucionar Predrag Voštinić teški licemer, sa kime je to u društvu bila glumica blokaderka Anđelka Prpić...
Snežana Paunović, ministarka državne uprave i lokalne samouprave gostujući u Info jutru objasnila je zašto se našla na udaru različitih struktura na Kosovu i Metohiji, ali i u centralnom delu Srbije.
Naftne kompanije, koje su podnele zahtev za korišćenje operativnih rezervi evro dizela u cilju obezbeđivanja sigurnog snabdevanja domaćeg tržišta, dobile su dozvolu Ministarstvo rudarstva i energetike.
Kazne za turiste u Italiji idu i do 500 evra ukoliko se van plaže kreću u bikiniju ili bez majice, a nova pravila uveo je i gradić Varena na jezeru Komo.
Protiv A. S. (22) iz Jagodine podneta je krivična prijava zbog sumnje da je u kotorskom naselju Sveta Vrača napao policajca, a odgovaraće i zbog nasilja nad svojom emotivnom partnerkom.
Policajci iz Kneževa i pripadnici Žandarmerije MUP-a Republike Srpske uhapsili su četiri osobe, jednog meštanina i trojicu državljana Srbije, nakon što je prijava za pretnje oružjem razotkrila veliku ilegalnu plantažu marihuane i čitav arsenal oružja.
Opštinsko krivično državno tužilaštvo u Zagrebu podiglo je optužnicu protiv MMA borca N. P. (23), koji se tereti da je sa još jednom, za sada nepoznatom osobom, brutalno napao muškarca i ženu ispred poznatog zagrebačkog kluba "Medika".
Ursula fon der Lajen najavila je plan od 800 milijardi evra za odbranu, dok Putin, prema italijanskoj analizi, smatra da Moskva nema razloga za odgovor.
Preminuo je čuveni britansko-australijski glumac i pevač Majk Preston (93), najpoznatiji po ulozi u filmu "Pobesneli Maks 2" koji je bio veoma popularan u Srbiji.
Dobra boja kose može potpuno da promeni celokupan izgled. Prava nijansa može da osveži lice, ublaži umoran izgled i učini da kosa deluje punije, zdravije i negovanije
Ljubitelji BDSM-a nisu samo otvoreniji i opušteniji u krevetu, već kroz uvezanost, poverenje i igru kontrole ostvaruju dublju emotivnu bliskost i efikasno oslobađanje od stresa.
mnogi korisnici biraju veoma jednostavne četvorocifrene ili šestocifrene kombinacije Pin koda koje se lako mogu pogoditi. Stručnjaci upozoravaju da izbor PIN-a treba shvatiti ozbiljno i koristiti kombinacije koje je teško predvideti.
Hejli Mej je godinama verovala da živi sasvim običnim porodičnim životom. Međutim, događaji koji su usledili 2021. godine potpuno su promenili njenu svakodnevicu i primorali je da se suoči sa istinom koju nije mogla ni da zamisli.
Pevačica Edita Aradinović juče je donela na svet ćerku Zoju, a sada su joj na prinovi čestitale i sestre Luna i Nina Đogani, uputivši joj emotivne reči.
Pevačica Didi Janković je nedavno otkrila detalje problema sa zdravljem, a sada je na svoj 38. rođendan poželela da bude zdrava i što pre se vrati muzici!
Komentari
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.