05.11.2016

15:23

SUPERLIGA, 15. KOLO: Napredak nemilosrdno gazi, Rad promašio penal za pobedu, trijumf Čuke!

Napredak veze! U 15. kolu Superlige savladao je Bačku 3:1 na gostovanju, što mu je deseti meč u nizu bez poraza

Bio je ovo šesti trijumf "čarapana" kojim su zaradili i odlazak na koncert Cece Ražnatović, koji im je obećao trener Dragan Ivanović. Poveli su gosti posle šest minuta igre pogotkom Vukanovića, dok je N'diaje u 18. povisio na 2:0. Bačka je do kraja poluvremena uspela da smanji na 2:1, dok su "čarapani" u sudijskoj nadoknadi overili trijumf - 3:1.

Čukarčki je na Banovom brdu pobedio Voždovac 2:1. "Brđani" igraju toplo hladno, ali se trude da isplivaju iz krize, u kojoj su i "zmajevi", pošto im je ovo peti poraz u nizu u Superligi.

Spartak je pogotkom Milića pobedio Mladost, dok je Rad autogolom Rovčanina izjednačio protiv Metalca na 1:1. "Građevinari" su mogli i do trijumfa, ali su promašili penal u 84. minutu utakmice.