Autor: Beta/Informer

14.04.2019

23:04

(VIDEO) MINA SRUŠIO LEVANTE! Španski napadač doneo pobedu Valensiji!

Fudbaleri Valensije slavili su protiv Levanta na domaćem terenu 3:1 u poslednjem meču nedeljnog programa 32. kola španske Primere

Valensiju je u vođstvo već u drugom minutu doveo Španac Santi Mina, ali su gosti stigli do izjednačenja u 56. minutu autogolom Karlosa Solera.

Gonzalo Guedeš je samo minut kasnije ponovo doneo prednost Valensiji, a konačnih 3:1 postavio je Mina u 63.

Fudbaleri Real Sosijedada i Eibara odigrali su nerešeno 1:1, u utakmici 32. kola španske Primere.

Sosijedad je poveo već u prvom minutu golom Huamnija, dok je izjednačenje i bod Eibaru doneo Djoan Djordan pet minuta pre kraja meča.

SEVNULO JE! Srbin postigao jedan od najbržih golova u istoriji fudbala!

Ekipa Sosijedada je deseta na tabeli sa 41 bodom, dok je Eibar na 12. poziciji sa bodom manje.

Fudbaleri Atletik Bilbaa su ranije danas na svom terenu slavili protiv Rajo Valjekana sa 3:2.

Bilbao je upisao 11. pobedu i trenutno je sedmi na tabeli sa 46 bodova, dok je Rajo pretposlednji sa samo 27 osvojenh bodova.