05.04.2021

23:22

AU KAKAV MEČ! Goleada pripala VEST HEMU! Smeši se Liga šampiona, preskočen je Čelsi!

U okviru 30. kola engleske Premijer lige Vest Hem je u gostima savladao u uzbudljivoj utakmici Vulverhempton sa 3:2

Vest Hem je četvrti tim Premijer lige! U fenomenalnom meču uspeli su da savladaju Vulverhempton sa 3:2 u gostima!

Sada san nije daleko! Liga šampiona je jako blizu...

Londonski tim je otvorio meč sjajno! Već u 38. minutu imao je tri gola prednosti i sve je delovalo da će lako do bodova!

Džesi Lingard je bio odličan, dao je lep gol u solo prodoru preko 40 metara! Onda je Pablo Fornals duplirao rezultat!

A onda je strelac prvog gola asistirao Džarodu Bovenu!

Pedro Neto je promašio prazan gol, ali nije već u sledećem napadu Leander Dendonker udarcem glavom u samom finišu prvog dela.

Na poluvremenu je ušao mladi Fabio Silva, koji je uneo dramu 20 minuta pre kraja utakmice! Ipak Vest Hem je uspeo u nameri i ostvario sjajan rezultat!