21.08.2021

17:57

Prvenac Griliša obeležio prvi trijumf Sitija u sezoni! LUD meč Lidsa i Evertona /VIDEO/

Fudbaleri Mančester sitija su, nakon poraza od Totenhema, u drugom kolu Premijer lige došli do prvih bodova u sezoni

"Građani" su na svom terenu demolirali Norič rezultatom 5:0, a ovaj meč ostaće upamćen i po prvencu koji je za Siti dao najskuplje plaćeni igrač u istoriji Prmeijer lige Džek Griliš.

Siti je poveo autogolom golmana gostiju Tima Krula u sedmom minutu, a četvrt časa kasnije se u strelce upisao i Griliš.

U drugom poluvremenu su do nogu goste potukli Laport, Sterling i Marez koji su tresli mrežu Krula.

Mnogo uzbudljivije u odnosu na "Etihad", bilo je na "Eland Roudu" gde je Lids dočekao Everton. Taj meč je završen rezultatom 2:2.

"Karamele" su dva puta vodile na teškom gostovanju, ali je domaći tim oba puta uspevao da anulira prednost, pa je utakmica okončana bez pobednika.

Kalvert-Luin i Grej su bili strelci za Everton, dok su za Lids pogađali Klih i Rafinja.

Rutinsku pobedu na svom stadionu je ostvarila Aston Vila koja je sa 2:0 bila bolja od Njukasla.

Golove za Vilu su postigli Ings u završnici prvog poluvremena i El-Gazi sa bele tačke sredinom drugog dela.

Na kraju, golova nije bilo samo u londonskom okršaju između Kristal Palasa i Brentforda.

Srpski fudbaler Luka Milivojević je i ove nedelje propustio meč svog tima.

Standings provided by SofaScore LiveScore

Šta se krije iza jezivog projekta "Lavanda"? Veštačka inteligencija napravljena zato da ubija! (VIDEO)

Gost "Info dana" bio je analitičar Saša Borojević. On je govorio o tome na koji način su povezani svi ratovi koji se trenutno rasplamsavaju po celom svetu. Evo kakve veze ima Balkan i Srbija sa projektima velikih sila. Uživo u program, putem vajber linka, uključio se i Dževad Galijašević, stručnjak za terorizam koji je komentarisao kompleksne odnose između Amerike i Izraela.