18.03.2023

17:46

MAŠOVIĆ VADI BOHUM IZ OPASNE ZONE! Posle Piksijevog poziva i DRUGI UZASTOPNI GOL! Strelac i Jovetić! (VIDEO)

Fudbaleri RB Lajpciga su posle katastrofe u Ligi šampiona poraženi i u Bundesligi od "fenjeraša" Bohuma u gostima sa 1:0.

Jedini pogodak na meču je postigao Erhan Mašović u 48. minutu meča, ovo je drugi uzastopni gol za srpskog reprezentativca, jer je pogodio i u prošlom kolu.

Bohum je upisao osmu pobedu od početka šampionata i nalazi se na 14. mestu na tabeli sa 25 bodova, dok je Lajpcig treći sa 45 osvojenih bodova.

Istim rezultatom slavio je i Volfsburg protiv Štutgarta u gostima, a strelac jedinog gola bio je Omar Marmuš u 56. minutu.

"Vukovi" su sedmi na tabeli nemačkog šampionata sa 38 bodova, dok je Štutgart poslednji sa 20 bodova.

Fudbaleri Hofenhajma su na svom terenu pobedili Hertu sa 3:1. Posle šeste pobede u šampionatu, Hofenhajm je na 15. poziciji sa 22 boda, dok Herta ima bod manje i nalazi se 16. mestu.

Andrej Kramarić je dva puta bio siguran sa penala, u 24. i 37. minutu, a u strelce se upisao i Ila Bebu u 51. minutu. Jedini gol za Hertu postigao je Stevan Jovetić u 92. minutu.

Fudbaleri Augzburga i Šalkea odigrali su 1:1.

Mejer je ponovo bio strelac za ekipu iz Bavarske, sada je bio strelac u 51. minutu posle asistencije Demirovića.