Fudbaleri Crvene zvezde nisu osetili slast pobede nad Partizanom u gostima još od februara 2016. godine, kada je Miodrag Božović savladao ekipu Ivana Tomića. Priliku da se izabranici Baraka Bahara "odlepe" od večitog rivala i napokon donesu radost navijačima u Humskoj imaće sutra (18:00).
Marko Stamenić, fudbaler Crvene zvezde, koji je ovog leta stigao iz Kopenhagena, "pecnuo" je Partizan pred "večiti" derbi (sreda, 18.00).
19.12.2023
09:46
Uprava kluba smatrala je to nedopustivim, ali je smena Portugalca bila pomalo neočekivana. Razlog što je to za mnoge bilo iznenađenje je činjenica da je Totenhem čekalo finale engleskog Liga kupa protiv Mančester sitija, koje je aktuelni šampion Lige šampiona kasnije rešio u svoju korist (1:0).
Španska "Marka" objavila je tekst o mladom Zvezdinom fudbaleru Jovanu Mijatoviću uporedivši ga sa proslavljenim prezimenjakom Predragom. Mlađi Mijatović poslednjih meseci privlači pažnju evropskih klubova, a iz renomiranog lista navode da napadač svojim nastupima oduševljava ljubitelje fudbala.
Trener fudbalera Partizana, Igor Duljaj, izneo je očekivanja pred sutrašnji okršaj sa Crvenom zvezdom u Humskoj (18.00, Arena premijum 1).
19.12.2023
12:00
Foto: reuters
Iskusni stručnjak je o tome na sebi svojstven način govorio u jednom podkastu.
- Najsmešniji klub u mojoj karijeri? Klub koji ima praznu sobu za trofeje, a otpusti me dva dana pre finala. Totenhem nikada ništa nije osvojio. Pre 50 godina jeste nešto? U redu, toga se ionako ne sećam - rekao je Mourinjo.
Posebni, kako mnogi zovu poznatog trenera, kaže da je sada srećan u italijanskoj Romi.
- Sada sam u Romi, to je drugačiji profil kluba i drugačija ambicija. Mnogo uživam u tome. Sviđa mi se ovde - poručio je Murinjo.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Fudbaleri Crvene zvezde nisu osetili slast pobede nad Partizanom u gostima još od februara 2016. godine, kada je Miodrag Božović savladao ekipu Ivana Tomića. Priliku da se izabranici Baraka Bahara "odlepe" od večitog rivala i napokon donesu radost navijačima u Humskoj imaće sutra (18:00).
Predsednik Sjedinjenih Američkih Država Donald Tramp nazvao je telefonski razgovor sa ruskim predsednikom Vladimirom Putinom, koji je juče trajao skoro dva sata, "sjajnim" i rekao da su razgovarali o "mnogim temama" u cilju postizanja mira u ratu između Rusije i Ukrajine.
Premijer Srbije Miloš Vučević govorio je o važnim društveno-političkim temama za Pink televiziju u emisiji "Novo jutro", gde je istakao da će svi koji su širili dezinformacije o upotrebi zvučnog topa odgovarati.
Ako se do 18. aprila u ponoć ne izabere nova vlada, predsednik je dužan da raspusti skupštinu i raspiše parlamentarne izbore, koji bi se održali u roku 45 do 60 dana od raspisivanja, što je početak juna, izjavila je predsednica Skupštine Srbije Ane Brnabić.
Vlada Republike Srbije usvojila je Odluku o utvrđivanju iznosa novčanih sredstava u 2025. godini za ostvarivanje prava na novčana sredstva za izgradnju, učešće u kupovini, odnosno kupovinu porodično-stambene zgrade ili stana po osnovu rođenja deteta.
Kako nezvanično saznajemo, policiji se danas predao Srđan Nogo nekadašnji poslanik pokreta Dveri, koji se sumnjiči pozivanje na ubistvo predsednika i policajaca!
Po nalogu Višeg javnog tužilaštva u Čačku juče je obavljena obdukcija tela dvoje supružnika muškarca J.B. (76) i M.B (72) , koje je sin M.B. (41) usmrtio ubodima nožem. Otac i majka Čačanina preminuli su od posledica uboda u srce.
Ivan P. (20) primljen je u Urgentni centar u Beogradu sa teškim telesnim povredama koje je zadobio u nedelju u beogradskom naselju Vrčin kada se kolima "zakucao" u banderu.
Ruske vlasti pomno prate da li će Ukrajina slediti nameru Ruske Federacije i Sjedinjenih Američkih Država da učine sve da se krene ka mirnom kursu, izjavio je danas portparol Kremlja Dmitrij Peskov.
Nekoliko sati nakon završetka razgovora ruskog predsednika Vladimira Putina i američkog lidera Donalda Trampa, kijevski režim je sa tri drona napao objekat energetske infrastrukture u selu Kavkasko u Krasnodarskom kraju, saopštilo je Ministarstvo odbrane Rusije.
Turske vlasti uvele su ograničenja pristupa društvenim mrežama, uključujući Iks, Jutjub, Instagram i TikTok, nakon hapšenja gradonačelnika Istanbula Ekrema Imamoglua i još 100 osoba, saopštila je organizacija "Netblocks".
Akcioni spektakl "Opaki radnik" ("A working man"), sa Džejsonom Stejtamom u glavnoj ulozi, u režiji Dejvida Ajera, a prema scenariju Silvestera Stalonea, stiže u domaće bioskope 27. marta.
Nedavno su se pojavili izveštaji da je "Dizni" ponudio Džoniju Depu ogroman honorar od 301 milion dolara kako bi se vratio u franšizu "Pirati sa Kariba"
Izložba umentičkih fotografija "Magi - kad krenem ka", posvećena muzičarki Margiti Stefanović (1959-2002) otvorena je večeras u Galeriji Doma omladine Beograda (DOB), gde će trajati do 30. marta.
Tanja Savić po prvi put se javno oglasila na prozivke pevača Nemanje Nikolića, pa iako joj nije svojstveno da komentariše kolege, žustro je odgovorila svom nekadašnjem saborcu.
Rada Manojlović važi za ženu čija lepota može da zavrti pamet svakom muškarcu. Ipak, njene ljubavi nisu imale srećan kraj, a to će se uskoro promeniti, tvrdi astrolog.
Pevač Muharem Serbezovski otkrio je u Informerovom podkastu da zamera čelnicima "Granda" što ga, uprkos njegovoj višedecenijskoj karijeri, nikada nisu zvali da bude član žirija u muzičkom takmičenju "Nikad nije kasno".
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar