• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: A.K.

15.09.2024

08:34

Fudbaler napustio Zvezdu pred početak Lige šampiona!

Starsportphoto

Fudbal

Fudbaler napustio Zvezdu pred početak Lige šampiona!

Hose Luis Rodrigez (26), poznatiji kao Puma, napustio je Crvenu zvezdu, a karijeru nastavio u meksičkom Huarezu.

Puma je pre samo dva i po meseca stigao iz Famalikaa za dva miliona evra, međutim, nije uspeo da se izbori za mesto u timu. Nedeljama se spekuliše o njegovom odlasku, posle propadanja dogovora sa Klub Amerikom i Leonom, konačno je stavljena tačka.

Karijeru će nastaviti u Huarezu, a u pitanju je jednogodišnja pozajmica iz Crvene zvezde s opcijom otkupa, ali detalji nisu poznati.

Nadali su se prodaji fudbalera crveno-beli, ali će ipak morati da sačekaju kako bi vratili novac uložen u Panamca. Ova opcija je svakako bolja i za igrača, jer će igrati, dok bi u Zvezdi bio uglavnom na klupi nakon dolaska Silasa i Radonjića.

Foto: Starsportphoto

Puma Rodrigez

Puma je ekišu napustio pred start Lige šampiona, pošto Zvezda prvi meč igra u četvrtak (18.45) sa Benfikom na "Marakani.

Foto: Starsportphoto

Puma Rodrigez napustio Zvezdu

 

Rodrigez je na pet utakmica u  Superligi upisao je jedan gol i dve asistencije, dok je u plej-ofu kvalifikacija za Ligu šampiona odigrao samo pola sata revanš utakmice protiv Bode Glimta.  Crveno-beli su nedavno doveli Silasa iz Štutgarta, pa bilo jasno da trener Vladan Milojević definitivni ne računa na Rodrigeza. Puma je od 2016. godine je u evropskom fudbalu kada je pojačao Gent kao pozajmljen igrač, koji ga je potom otkupio. Igrao je za Istru, Alaves B, Deportivo Lugo i Sporting iz Hihona, dok je 2022. godine prešao u Famalikao. Za nacionalni tim je odigrao 48 utakmica i iza sebe ima učešće na Svetskom prvenstvu u Rusiji 2018. godine.

 

 


Komentari

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

Jezive pretnje blokadera: Najavili da će "zemlja da gori", Krstić upozorio - Palili su zgrade, ovo shvatite ozbiljno!
Politika

Jezive pretnje blokadera: Najavili da će "zemlja da gori", Krstić upozorio - Palili su zgrade, ovo shvatite ozbiljno!

Opasne pretnje ponovo dolaze iz redova opozicionih blokadera, koji po ko zna koji put pokazuju da im je jedini cilj izazivanje haosa i nesreće u Srbiji! Blokaderi sa Elektronskog fakulteta u Nišu otišli su korak dalje i na društvenoj mreži Iks, te otvoreno poručili da im je plan da "zemlja gori", zloupotrebljavajući požare koji su zadesili našu zemlju!

23.08.2026

12:04

Istorijski dan za UKC Niš! Lazarević: Srce pacijenata više ne mora da čeka
Politika

Istorijski dan za UKC Niš! Lazarević: Srce pacijenata više ne mora da čeka

"UKC Niš nastavlja da pomera granice. Danas smo napravili još jedan veliki korak ka tome da pacijenti sa juga i jugoistoka Srbije najsavremenije lečenje dobiju ovde, u svom regionalnom centru. Za nas je svaka nova procedura više od medicinskog uspeha. To je nova šansa za pacijenta, brža pomoć i sigurnost da vrhunska medicina više nije daleko. Naš cilj je jasan – pacijent je na prvom mestu i nećemo stati u uvođenju najsavremenijih metoda lečenja“, poručio je doc. dr Milan Lazarević, direktor UKC Niš.

23.08.2026

13:01

"Oni bi da vatrogasci ne dobiju ni dinara" Spasić brutalno raskrinkao lažove: Marinika i opozicija napadaju heroje, a hteli da im ukinu budžet!
Politika

"Oni bi da vatrogasci ne dobiju ni dinara" Spasić brutalno raskrinkao lažove: Marinika i opozicija napadaju heroje, a hteli da im ukinu budžet!

Savet za monitoring, ljudska prava i borbu protiv korupcije "Transparentnost" najoštrije osuđuje bezumne, surove i napade bez presedana koje blokaderi, lažni studenti i opozicija upućuju vatrogascima i svima onima koji svoje živote rizikuju kako bi spasili živote i imovinu onih koji se nalaze na putu epskih požara u Republici Srbiji.

23.08.2026

12:22

Exatlon

Društvo

Hronika

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Magazin

Džet set