15.12.2020

20:00 >> 22:33

(VIDEO) PORAZ PARTIZANA U POSLEDNJOJ SEKUNDI! Skrab šokirao crno-bele!

Košarkaši Partizana poraženi su od Burža 73:71 u 10. kolu Evrokupa

Imali su crno-beli sve u svojim rukama, ali je Skrab "iz odbojke" uz zvuk sirene doneo pobedu Buržu i zakucao Partizan za četvrtu poziciju u grupi - 73:71(21:26, 19:15, 16:18, 17:12)!

Vodio je Partizan gotovo ceo meč, imali su veliku prednost sredinom treće deonice, ali je Burž uspeo da nadoknadi ogroman minus i na kraju slavi pogotkom u poslednjoj sekundi.

Poslednja četvrtina bila je kobna po ekipu Saše Filipovskog,  Partizan je postigao svega 12 poena, ali utisak je da je odbrana izgubila ovaj meč. Veliki problem predstavljale su lične greške Nemanje Dangubića, ali i odsustvo Novice Veličkovića, što je uguralo Erika Miku na "četvorku". Na kraju je loše pozicioniranje nakon šuta Danila Anđušića otvorilo prostor Skrabu koji je "iz odbojke" doneo pobedu svojoj ekipi.

Burž - Partizan 73:71 (21:26, 19:15, 16:18, 17:12)

"Ekinoks" Arena                   Sudije: Haliko, Račis, Hadžić

Burž: Alen, Rej, Benitez, Kurbi, Ačćerić, Pelos, Simon, Pekok, Dari-Sagnes, Skrab, Omić, Anđušić

Partizan: Mika, Miler-Mekintajer, Zagorac, Pejdž, Dangbić, Gordić, Jaramaz, Veličković, Janković, Tomas, Trifunović, Mozli.

Četvrta četvrtina:

38. minut - Sjajna serija crno-belih i ponovo imaju vođstvo i sve u svojim rukama - 69:71!

37. minut - Trojka Pelosa, Burž odlazi na četiri poena prednosti - 67:63!

35. minut - Serija 6:0 Burža, mora Filipovsi da reaguje tajm-autom!

33. minut - Bez poena u prvim minutima poslednje ččetvrtine, prvi pogodak za Pejdža 56:61!

32. minut - Blokirao je Pelos Milera-Mekintajera, ostala je sekunda do kraja napada, Filipovski traži tajm-aut!

31. minut - Četiri promašaja u šutu za tri poena, ostaje 56:59!

Treća četvrtina:

30. minut - Trojka Uroša Trifunovića, ali vraća Ašćerić sa druge strane - 56:59!

29. minut - Ponovo je siguran Miler-Mekintajer - 51:56!

28. minut - Vezani poeni Pejdža i Kodija Milera Mekintajera, Partizan odlazi na tri poena prednosti - 49:52!

27. minut - Loši minuti Partizana, Burž vodi - 49:48!

25. minut - Bez poena čitava dva minuta, ali Danilo Anđušić poenima sa linije slobodnih bacanja ponovo vraća Burž na pola koša zaostatka - 47:48!

23. minut - Trojka za Pikoka, igra se u egalu u uvodnim minutima treće četvrtine - 44:45!

21. minut - Mika trojkom otvara drugo poluvreme - 40:44!

Druga četvrtina!

20. minut - Uspela je ekipa Burža da se vrati potpuno u meč i da na odmor ode sa svega pola koša zaostatka - 40:41!

19. minut - Kažnjava Burž prazan hod crno-belih i smanjuju zaostatak na svega tri poena - 38:41!

18. minut - Dobra odbrana crno-belih u drugoj deonici, ali greška Milera-Mekintajera u napadu - 33:41!

15. minut - Pogađa Pejdž oba slobodna bacanja nakon faula, Partizan je ponovo na +8!

13. minut - Vezuje Burž dve trojke sada, Filipovski seče tajm-autom - 27:31!

12. minut - Fauliran je Ognjen Jaramaz, a reprezentativac Srbije siguran je sa linije penala, Partizan ima +10!

11. minut - Partizan na plus osam - 29:21!

Prva četvrtina!

10. minut - Veliki broj poena u prvoj četvrtini koju su crno-beli rešili u svoju korist sa 26:21!

8. minut - Partizan hvata zalet i vodi sa 20:17 u finišu prve deonice!

5. minut - REZULTATSKA KLACKLALICA U FRANCUSKOJ - 9:9!

4. minut - Igra se kođ za koš, trenutno je 6:5 za domaći tim!

3. minut - Burg vodi sa 4:3!

2. minut - Poenima Pikoka sa jedne i Tomasa sa druge strane borba je startovala!

1. minut - Meč je počeo!

20:00 - Dobro došli na lajv prenos utakmice 10. kola Evrokupa u kojoj se sastaju Burž i beogradski Partizan. Sve detalje sa ovog meča možete pratiti uz portal Informer.rs!

Nastavljeni razgovori vlasti i opozicije o izbornim uslovima!

U Skupštini Srbije nešto posle 13.00 časova počeo je sastanak predsednice Skupštine Srbije Ane Brnabić sa predstavnicima poslaničkih grupa, političkih stranaka nacionalnih manjina i udruženja, radi konsultacija oko obrazovanja radnih grupa za unapređenje izbornog procesa i uvid, kontrolu i reviziju Jedinstvenog biračkog spiska.

26.04.2024

14:13

Srpska lista: Snimak je dokaz o organizovanoj kriminalnoj grupi s ciljem otimanja imovine Srbije!

Srpska lista je danas saopštila da snimak na društvenim mrežama na kojem se čuju izjave Radoice Radomirovića zamenika ministra u vladi Aljbina Kurtija Nenada Rašića i Arbera Vokrija predstavlja "dokaz postojanja i delovanja organizovane kriminalne grupe sa ciljem protivpravnog delovanja i otimanja imovine čiji su vlasnik institucije Republike Srbije", a kako bi sebi odnosno drugim licima pribavili imovinsku korist, odnosno stanove.