18:02

PARTIZAN MORA JOŠ MNOGO DA RADI!  Crno-beli poraženi u Austriji od Fenerbahčea! (VIDEO)

FK Partizan

PARTIZAN MORA JOŠ MNOGO DA RADI! Crno-beli poraženi u Austriji od Fenerbahčea! (VIDEO)

Fudbaleri Partizana poraženi su u Gracu od Fenerbahčea 0:1(0:1). Gol odluke postigao je Enver Valensija već u drugom minutu posle katastrofalne greške golmana Stevanovića

Fudbaleri Partizana odigrali su poslednji kontrolni meč na pripremama u Austriji. Protivnik je bio turski velikan Fenerbahče koji je slavio minimalnim rezultatom.

Utakmicu je rešila kardinalna greška golmana Partizana Nemanje Stevanovića koji je skoro poklonio loptu iskusnom Ekvadorcu Enveru Valensiji koji je iskoristio to i matirao crno-bele već na startu.

Najbolju šansu za Partizan imao je novajlija, Patrik Andrade polovinom drugog poluvremena kada je pogodio spoljni deo mreće sa ivice kaznenog prostora.

Dosta dešavanja je bilo i van terena od strane turskih navijača koji su ubacivali plastične flaše u teren. U jednom trenutku je došlo do fizičkog obračuna.

Partizan bi ovog leta sa Fenerom mogao da odigra i zvanični meč u kvalifikacijama za Ligu Evrope s obzirom na to da je turski tim jedan od potencijalni rivala.

Parni valjak je pripreme počeo porazom od Kluža rezultatom 1:0, a zatim je usledila dominatna pobeda nad Spartakom iz Trnave sa 3:0.

Partizan Fenerbahče 0:1(0:1)

Partizan: Stevanović, Marković, Filipović, Urošević,Šehović, Natho, Fejsa,Holender, Andrade, Mening, Rikardo

Fenerbahče: Bajndir, Osaji-Samuel, Salaji, Jae Kim, Kadioglu, Juksek, Zajc, Enrike, Buma, Rosi, Valensija

92. minut - Kraj utakmica. Minimalan poraz Partizana.

90.minut. - krenula je nadoknada vremena

86. minut - U finišu meča novi naleti turskog tima

80. minut - Šut Mihajla Petkovića sa oko 20 metara, golman Fenerbahčea pogledom je ispratio loptu koja je proletela pored gola.

75.minut - Pelkas je dobro šutirao sa dvadesetak metara, malo iznad gola koji čuva Popović koji je zamenio Stevanovića

72.minut - Usled velih vrućina sudija daje igračima vreme za osveženje

68.minut - Dobro nabačena lopta Andradea, ali se pre golom protivnika nije snašao Saničanin

65.minut - I Ilija Stolica osvažava ekipu, takođe četvoricom novih fudbalera.

64. minut - Prve izmene u Fenerbahčeu, četiri igrača odjednom menja ŽorŽ Žezus.

60.minut - Odlična prilika za Fenerbahče iz slobodnog udarca sa ivice kaznenog prostora, ali Brazilac Linkoln nije uspeo da pogodi okvir gola

56.minut - Posle dve šanse Partizana, ponovo Fenerbahče preuzima kontrolu nad loptom.

50. minut - Još jedna pretnja po gol Fenerbahčea. Rikardo šutira pored gola. Partizan sve bliži golu.

48. minut - Sjajna šansa za Andradea, posle soloprodora sa 16 metara gađa, i šutira pored gola

45.minut - Počelo je drugo poluvreme.

44. minut - Neuspešan pokušaj Rikarda

40. minut - Nesto mirnije tempo igre

33. minut - Nova odlična odbrana Nemanje Stevanovića

29. minut - Pokušao je glavom Rikardo, lopta ide preko prečke

23. minut  - Pao je Valensija posle duela sa Natho. Zatim je usledio verbalni obračun ova dva fudbalera, ubrzo se uključio i Ljubomir Fejsa koji je odgurno Valensiju

19. minut - Šutirao je Bruma, ali brani Stevanović

12. minut - Pao je Stevanović posle duel sa Valensijom

7. minut - Odličan šut Natha, ali brani Bajndir

2. minut - Fenerbahče vodi. Stevanović je bukvalno u noge dao loptu Valensiji koji je postigao gol

1. minut - Počeo je meč

18.15 - I Partizan ima podršku na stadionu

18. 10 - Veliki broj navijača Fenera na stadionu

18.00- Dobrodošli na naš blog posvećen utakmic Partizana i Fenerbahčea

Policija pretpostavlja ko je krivac za nestanak Danke Ilić? Devojčica možda i nije bila na mestu gde majka tvrdi! (VIDEO)

Broj nestanaka maloletne dece iz godine u godinu je u porastu. Najveći procenat je onih koji sami odu od kuće. Ipak, među nestalima ima i sasvim male dece, ali srećom, njihov broj je izuzetno mali. Porodice nestale dece na prvom mestu obraćaju se državnim organima, ali odgovore traže i od astrologa, vračara, a konkretnu pomoć od privatnih detektiva. Gost "Info jutra" bio je Braca Zdravković, privatni detektiv.

29.03.2024

10:35

CIA radi predsedniku Vučiću o glavi! Glavni problem su domaći neprijatelji! (VIDEO)

Američka Centralna informativna agencija radi o glavi predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću i za to ima pomoć ljudi koji su u neposrednom okruženju šefa naše države! Ovo tvrdi Aleksandar Vulin, bivši direktor Bezbednosno-informativne agencije. Na ovu temu su u "Info jutru" govorili Milenko Jovanov, član Predsedništva SNS i Dejan Vukelić, urednik Sprskog portala.