• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video
author image
Informer.rs

Novinar

08.10.2023

11:11

Zahid kaže da najbolje tek dolazi: Još nisam na vrhuncu forme (VIDEO)

Starsportphoto

Partizan

Zahid kaže da najbolje tek dolazi: Još nisam na vrhuncu forme (VIDEO)

Internacionalac iz Norveške izneo svoje utiske nakon osme uzastopne pobede crno-belih

Partizan je u subotu vezao osmu uzastopnu pobedu u Superligi Srbije, pošto je na domaćem terenu savladao lučansku Mladost sa 2:0 (0:0) i tako nastavio fantastičan niz rezultata u prvenstvu.

Golove su postigli Bibars Natho iz penala i Gajas Zahid iz igre, a upravo je internacionalac iz Norveške bio najzaslužniji za ovaj trijumf. Prvenstveno zato što je nad njim načinjen penal, a zatim i zbog pogotka kojim je stavljena tačka na pobedu.

Momak rodom iz Osla već je upisao tri pogotka za crno-bele i pokazao da je možda i najveće pojačanje ovog leta. U izjavi za klupski sajt, izneo je svoje utiske nakon još jednog trijumfa.

Prvenstveno dobrom igrom smo imali punu kontrolu nad utakmicom sa puno šansi. Kada prekoputa sebe imate tim koji je dobar u odbrani, onda morate da budete strpljivi da biste postigli gol. Tako je i bilo i u drugom poluvremenu smo postigli dva - kaže Zahid.

Foto: Starsportphoto

 

 

Kako kaže iskusni vezista, još uvek nije dostigao optimalan nivo forme.

- Sada se osećam zaista i dobro i spremno, a tih odigranih 82 minuta na jučerašnjem meču su za mene bili veoma važni kako bih svoje telo približio najboljoj mogućoj formi - dodaje Zahid.

Ističe Gajas i da mu je sjajno u Beogradu i da je to jedan od razloga njegovih odličnih igara.

- Porodica mi je u Beogradu i zaista uživamo. Privikli smo se i tokom pauze ćemo ostati ovde. Beograd je lep grad - zaključuje Zahid.




Komentari

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

TV

Niko nije pošteđen! Gledajte "Na merama" sutra od 20h!
Live TV

Niko nije pošteđen! Gledajte "Na merama" sutra od 20h!

U prethodnoj epizodi emisije "Na merama" otkrili smo vam kakav je to javni blam doživeo revolucionar u pokušaju Savo Manojlović, gde voli da sedi advokat blokader Božo Prelević, čime se u slobodno vreme bavi glumac blokader Tika Stanić, na koji način se opušta penzionisani policijski general-pukovnik Goran Radosavljević Guri…

12.06.2026

10:39

Izvinjenje Andree Veskov
Live TV

Izvinjenje Andree Veskov

Voditeljka Informer TV Andrea Veskov uputila je javno izvinjenje Privrednoj pravnoj akademiji iz Novog Sada i njenom rektoru prof dr Milanu Počuči zbog pogrešno interpretiranog stava u vezi sa tom institucijom u poslednjem izdanju emisije Paralela.

07.06.2026

11:11

JOŠ TV VESTI

Društvo

Hronika

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Umro Dejvid Hokni
Showbiz

Umro Dejvid Hokni

Čuveni britanski slikar Dejvid Hokni, jedan od najuticajnijih i najvažnijih umetnika 20. i 21. veka, preminuo je u 88. godini, zvanično je saopštila njegova predstavnica za javnost.

12.06.2026

12:14

Magazin

Džet set

Južni vetar piše istoriju! Prvi koncert rasprodat, otvoren drugi: Suzana Jovanović se vraća na scenu
Estrada

Južni vetar piše istoriju! Prvi koncert rasprodat, otvoren drugi: Suzana Jovanović se vraća na scenu

Ono što se mesecima najavljivalo kao jedan od najvećih muzičkih događaja godine, danas je i zvanično preraslo u istorijski fenomen. Koncert „Festival južnog vetra“, zakazan za 27. jun na Tašmajdanu, koji je rasprodat je za manje od mesec dana, potvrdio je ono što su generacije fanova odavno znale – muzika južnog vetra ne poznaje vreme, granice niti zaborav.

12.06.2026

18:02