Televisa presenta u domu Džordana! Majkl pozvan da kumuje sinu
Podeli vest
Prava španska serija odvija se u domu Majkla Džordana! Popularni "leteći" pozvan je da bude kum na venčanju njegovog sina Markusa(32) sa bivšom suprugom Skotija Pipena, Larsom (49), a od početka je bio protiv njihove veze.
Dodatno ulje na vatru dodaje činjenica da je "poziv koji se ne odbija" usledio javno, tokom gostovanja Markusa na "Pablo Tore otkriva" podkastu. On je otkrio da je porodica Džordan izuzetno zatvorena i da je tradicija da se kumstva sklapaju među bliskom rodbinom.
Sadašnji i bivši košarkaši Partizana Kevin Panter i Matijas Lesor ne jedu meso! Miljenici "grobara" odlučili su se na taj potez kako bi se bolje osećali i poboljšali performanse na terenu, pa jedu samo ribu!
Branislav Vićentić bio je glavni trener juniora Mege 2012. kada je prvi put ugledao Nikolu Jokića dok je još nosio dres Vojvodine. Bila je to ljubav na prvi pogled, priznaje Vićentić.
03.11.2023
11:51
- Ja bio kum na njegovom i na venčanju moga brata, pa mi je želja da nastavimo tradiciju. Mi, Džordanovi, smo izuzetno povučeni ljudi. Da se ja pitam, imali bismo više venčanja sa manje zvanica. Jedna bi bila namenjena najbližoj porodici, a druga za društvo i prijatelje - otkrio je Markus.
Navijači Boka juniorsa doputovali su u Rio De Žaneiro kako bi podržali svoje fudbalere u finalnom meču Kopa Libertadoresa protiv Fluminensea, a dve grupe ultrasa su se našle i u krvavom sukobu na čuvenoj plaži Kopakabani u kojoj je učestvovala i policija.
Košarkaši Partizana večeras od 20.30 u 6. kolu Evrolige gostuju Baskoniji, gde ih na klupi domaćeg tima čeka dobro poznato lice - iskusni trener Duško Ivanović (66).
03.11.2023
07:29
Larsa i Markus
Drame svakako ne manjka ni zbog loših odnosa u kojima su nekadašnji saigrači iz Čikago Bulsa, Skoti i Majkl. Možda i najbolji dvojac u istoriji košarke "zaratio" je nakon iznenadnih napada Skotija na lik i delo Majkla, nazivajući ga "prevarantom, sebičnjakom i egocentrikom" u više navrata.
Pojavile su se informacije da se, nakon razvoda sa Larsom, Skoti odao alkoholu i da je zapao u tešku depresiju, tako da će ga brak između sina njegovog novonastalog neprijatelja i žene koju još uvek voli dodatno "overiti".
Foto: Printcreen
Skoti i dalje pati za njom
Zanosna gospođa Pipen, sa druge strane, javno je priznala da joj Majklovo negodovanje smeta i je povređuje. Markus je pokušao da opravda oca ukazajući na njegovu takmičarsku stranu.
- Znam mog oca i čitavu našu porodicu. Mi smo izuzetno takmičarski nastrojeni, to je deo našeg DNK. Pričanje s*anja nas motiviše. Čim sam video njegovo negodovanje, pomislio sam "Šali se, smeje se. Možda je malo više popio" - objasnio je Markus.
Skotijeva bivša supruga, Larsa, trenutno učestvuje u rijalitiju "Prave domaćice Majamija" pa je televizijska mreža koja emituje pomenutu emisiju, već zatražila od para prava za prenos njihove svadbe na televiziji. Međutim, par otkriva da još uvek nisu odredili tačni datum, kao ni pojedinosti velike ceremonije.
- Još uvek ne znamo tačan datum. Razmatramo lokaciju, veličinu prostora i sve te stvari. Radimo još na organizaciji svega - rekao je Markus.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Sadašnji i bivši košarkaši Partizana Kevin Panter i Matijas Lesor ne jedu meso! Miljenici "grobara" odlučili su se na taj potez kako bi se bolje osećali i poboljšali performanse na terenu, pa jedu samo ribu!
Poznati biznismen Branko Babić, koji je poslednjih meseci ozbiljno nagazio blokadere i zadao im velike muke na društvenim mrežama jer razobličava njihove laži, ali i namere u rušenju Srbije, ponovo je na duhoviti način opleo po nekadašnjem košarkašu, a sada zgubidanu broj jedan Vladimiru Štimcu.
Glavni urednik Informera Dragan J. Vučićević reagovao je na deo emisije Dan uživo na tajkunskoj N1 u kom su, verovali ili ne, voditeljka i njen sagovornik potvrdili najavu predsednika Srbije Aleksandra Vučića da će naredna 2026. godina biti najbolja za našu zemlju.
Favorizovanje Albanije u procesu proširenja EU je potpuno neprihvatljivo, kaže šef poslaničke grupe Slobodarske stranke Austrije (FPO) u bečkom parlamentu Maksimilijan Kraus i ukazao da EU na Srbiju vrši pritisak jer ne želi da se priključi "ludilu sankcija".
U Šidu se održava veliki skup građana protiv blokada gde se trenutno nalazi preko dve hiljade ljudi ali taj broj se konstantno povećava, dok je sa druge strane okupljeno jedva 100 aktivista blokaderskog pokreta koji se razilaze i broj se vidno smanjuje.
Nekadašnji dugogodišnji član Glavnog odbora i opštinskog odbora Srpske napredne stranke u Lučanima Slobodan Jolović napao je, preko opozicionih medija, vlast čiji je deo i sam donedavno bio.
Povodom 9 meseci od kako su studenti koji žele da uče i koji se suprotstavljaju blokaderskom ludilu i teroru okupljeni u Pionirskom parku ili takozvanom Ćacilendu građanima koji ih podržavaju obratio se student Vladimir Balać.
Gradonačelnici četiri opštine na severu KiM, nakon što su preuzeli dužnost od albanskih gradonačelnika, u zgradama opština zatekli su katastrofalno stanje.
Šesta epizoda Informerovog TV spektakla “Na merama”, koja se emituje večeras od 20h, otkriće vam zašto je “žuti političar” Borko Stefanović dobio “titulu” “Pakleni vozač”, šta u teretani radi Borkov partijski šef i tajkun Dragan Đilas, gde posle Skupštine odlazi njihova stranačka drugarica Marinika Tepić…
Prošle sedmice u popularnoj Informerovoj TV emisiji "Na merama" mogli ste, između ostalog, da vidite, kako biznismen iz Ratkova Branko Babić sa Draganom J. Vučićevićem dogovara kupovinu medija Junajted grupe, šta na pijaci pazari ministarka Milica Đurđević Stamenkovski, kakve turustičke aranžmane merka poslanica-blokaderka Biljana Đorđević, gde penzionerske dane provodi nekadašnji lider SPO-a Vuk Drašković…
Gosti Info jutra Nikola Rađen, bivši vaterpolista, Dragan Vasiljković, fondacija "Kapetan Dragan" i Branko Babić, biznismen komentarisali su uvrede na račun Srba koje dolaze iz regiona.
Bivši sudija Osnovnog suda u Prištini, sada „ugledni“ advokat, Tom Gaši, izazvao je objavom na Fejsbuku veliko uznemerienje srpskog naroda
na Kosovu i Metohij
Srbija je tokom 2024. godine izvezla ukupno 3.942 tone žestokog alkoholnog pića, ukupne vrednosti 2,5 milijardi dinara,od čega samo rakije - 2.981 tona, pokazuju podaci Republičkog zavoda za statistiku (RZS).
Više јavno tužilaštvo u Pančevu јe danas donelo naredbu o sprovođenju istrage protiv osumnjičenih državljana Kine L.X.G. (41), C.J.L. (38), oboјe bez priјavljenog boravišta u Republici Srbiјi, i W.T. (43), sa boravištem u Dolovu, zbog postoјanja osnova sumnje da su kao saizvršioci izvršili krivično delo otmica, a osumnjičeni W.T. i dva krivična dela silovanje.
Kuća u Čačku, u kojoj se rano jutros dogodio stravičan zločin, kada je, kako se sumnja, sin zaklao oca i majku, a potom presudio i sebi nožem, kao da je ukleta, pričaju komšije.
Američki ambasador pri NATO Metju Vitaker poručio je da ne veruje da Rusija ima nameru da napadne Alijansu, ocenivši da su šanse za takav scenario „vrlo male“.
Ruski predsednik Vladimir Putin i specijalni američki izaslanik Stiv Vitkof odlično se razumeju i imali su istinski prijateljski razgovor početkom meseca u Moskvi, izjavio je sinoć pomoćnik ruskog predsednika Jurij Ušakov.
Književnik Radivoj Raša Popov je pre 11 godina doživeo veliku neprijatnost kada su ga napala dvojica maloletnika koji su mu oteli novac, a onda pokušali i da provale u njegov stan.
Ako tražite jednostavnu, ukusnu i posnu torta koja se ne peče, onda je posna pesak torta idealan izbor. Kombinacija namirnica dovešće vas do najboljeg užitka posle kog će svako tražiti parče više.
Poznati kulinarski portal TasteAtlas svake godine objavljuje listu 100 najukusnijih svetskih kuhinja. Lista će obradovati sve gurmane, a srpska gastronomija zauzela je visoko mesto i zaista imamo razloga za ponos.
Zdravija, ali jednako ukusna, posna ruska salata predstavlja savršen spoj jednostavnih, ali složenih ukusa, čineći je nezaobilaznim delom svakog slavskog stola.
Pevačica Suzana Jovanović otkrila je za Informer da će se Lepa Brena pojaviti u dokumentarnom filmu o pokojnom kreativnom direktoru Granda Saši Popoviću.
U najnovijoj epizodi podkasta "Na krilima zmaja" kraljica narodne muzike Lepa Lukić u svojoj ispovesti otkrila je do sada nepoznate detalje razvoda koji trajao neverovatnih sedam godina!
Pevačica Vesna Zmijanac juče je primljena u Urgentni centar, jer joj je utrnula cela leva strana, a sada leži na koronarnom odeljenju zbog problema sa pritiskom.
Pevač Slobodan Cobe Batjarević ispričao je detalje incidenta koji se dogodio njegovoj koleginici Katarini Živković, kada je obezbeđenje jurilo po kazinu.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar