Da li su nastupi Dragomira Despića, poznatijeg kao Desingerica, primitivizam ili umetnost? Na ovo pitanje odgovor je davao psiholog Željko Mašović u Informerovom "Info jutru".
On navodi da svaki skandal koji Desingerica napravi samo diže njegov rejting.
- Problem je u tome što je muzika najjača subliminalna poruka. Ti čuješ jednu pesmu ujutru, ceo dan ti svira u glavi, dok ne čuješ drugu. Dodatni, dubinski, problem, cele ove "autotjun" priče inflitracija islama. Drugi problem je taj primitivizam. Svaki ovaj skandal i priča o njemu dodatno diže rejting i popularnost. Veliko je pitanje da li i on sam zna šta radi, ali onaj koji ga sprema verovatno zna. On prihvata da to radi da bi bio popularan. On može jednako, kao što može da napravi skandal, da, na primer, napravi spot gde ide ulicom i poklanja ćebiće prosjacima. Muzički ukus kod dece počinje da se formira od malih nogu - konstatuje Mašović.
Foto: Informer TV
Divna Milovanović
Tekstopisac Divna Milovanović uključila se u program putem video-linka.
- Svako od nas ima odgovornost za to što izvodi. To što on možda nije autor svojih pesama ne menja ništa, mogao je da ih odbije. Kada se na to doda taj nastup, jasno je da je to nešto iza čega taj čovek stoji. Ovde niko ne dolazi da njega sluša, već da gleda šta on radi. Volela bih da ovo ipak razgraničimo i da ne ovakav događaj ne nazivamo muzičkim. Može da bude neka vrsta zabave, ali nema veze s muzikom - poručuje Milovanović.
Gost "Info jutra" televizije Informer bio je predsednik Udruženja lobista Srbije Nenad Vuković. Govorio je na temu izbora u Americi, konkretno, o tome ko bi mogao da bude novi kandidat demokrata za predsednika.
Kompanija FCA Srbija je prekjuče u Stelantisovoj fabrici u Kragujevcu počela probnu proizvodnju električnog modela automobila “fiat grande panda”, dok je početak serijske proizvodnje planiran za dva meseca. Ovaj događaj komentarisao je medijski stručnjak Nebojša Krstić tokom gostovanja u Informerovom "Info jutru.
Izviđački avion za prikupljanje obaveštajnih podataka i presretanje komunikacija CL-650 "artemis", koji koristi Ratno vazduhoplovstvo Oružanih snaga SAD, leteo je prekjuče ponovo iznad BiH i oko granica Srbije. Ovu američku provokaciju Srbije komentarisali su u "Info jutru" pilot Boriša Mandić i penzionisani general Luka Kastratović.
Ministar bez portfelja Đorđe Milićević bio je gost "Info jutra" Informer televizije. On je govorio o unapređivanju odnosa između Srbije i Srba u dijaspori.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Gost "Info jutra" televizije Informer bio je predsednik Udruženja lobista Srbije Nenad Vuković. Govorio je na temu izbora u Americi, konkretno, o tome ko bi mogao da bude novi kandidat demokrata za predsednika.
Ministar odbrane Bosne i Hercegovine Zukan Helez, koji danima ne prestaje da izgovara skandalozne izjave na račun predsednika Srbije Aleksandra Vučića, priznao je da su tokom nedavne posete šefa naše države BiH "pratili svaki njegov korak", nakon čega je usledio obrt koji on nije očekivao.
Najmanje 12 američkih saveznih država prijavilo je sajber napade na vodovodne sisteme za koje zvaničnici sumnjaju da su povezani sa hakerima koje podržava Iran, izjavili su danas izvori upoznati sa slučajem.
Ono što se dešava u redovima takozvanih „studentskih blokadera“ prevazilazi sve granice! U pokušaju da po svaku cenu uspostave kontrolu - potpisuju sramne ugovore kojima se ukida sloboda i uvodi strahovlada!
Aleksandar Jovanović Ćuta brutalno je otkrio licemerje opozicije i takozvanih „studentskih blokadera“, pa javno priznao da nemaju nikakav plan i da sada pljuju po onome što su sami govorili!
Glavni urednik Informera Dragan J. Vučićević danas je tokom drugog Kolegijuma naše televizije na emotivan način komentarisao bolnu priču o stradanju dvanaestogodišnjeg mališana Siniše Dobrića u zločinačkoj akciji "Oluja", a potom se obratio blokaderu sa dna kace i ostrašćenom antisrbinu Milanu St. Protiću.
Da je Beograd postao apsolutni centar Balkana i metropola svetskog ranga, potvrđuju i sami influenseri iz regiona koji ne mogu da sakriju oduševljenje napretkom i ekonomskim bumbom Srbije.
Svi antisrbi udruženi s blokadersko-tajkunskim medijima ostrvili su se ovih dana ponovo na predsednika naše zemlje Aleksandra Vučića i to jer je, verovali ili ne, bivšem načelniku Vojno-obaveštajne agencije (VBA) Momiru Stojanoviću stigao poziv za saslušanje od Javnog tužilaštva za ratne zločine u Beogradu.
Veliki požari i snažno nevreme zahvatili su danas gotovo celu Srbiju, a trenutno je najkritičnije u Južnom Banatu gde je izgorelo više od 500 hektara šume u delu Deliblatske peščare, a onda i krenuli jaki pljuskovi sa grmljavinom.
Policija je u Novom Pazaru uhapsila O. M. (1989) zbog sumnje da je prodavao falsifikovanu robu poznatih svetskih brendova, čija je ukupna vrednost procenjena na oko 13,6 miliona dinara, saopštilo je Ministarstvo unutrašnjih poslova.
Predsednik SAD Donald Tramp izjavio je da su Sjedinjene Države već isporučile Ukrajini ogromne količine naoružanja i municije, dodajući da su rakete potrebne i američkoj vojsci.
Američki predsednik Donald Tramp veruje da ga je ministar rata Pit Hegset obmanuo u vezi sa smanjenjem američkih zaliha oružja tokom rata protiv Irana, objavio je u sredu Vašington post, pozivajući se na izvore u američkoj administraciji.
Evropa se suočava sa ubrzanim starenjem stanovništva koje bi moglo ozbiljno da ugrozi dugoročni privredni rast i održivost penzionih sistema, pošto je medijalna starost stanovništva EU u 2025. dostigla 44,9 godina, što je za 2,1 godinu više nego 2015.
"Oprezni optimizam" koji je preovladao u ukrajinskoj vojsci početkom leta "uglavnom je nestao", piše Julijan Repke, vojni posmatrač nemačkog lista Bild i otvoreni simpatizer Ukrajine, nakon niza sastanaka sa ukrajinskim vojnim osobljem.
Istaknuti srpski glumac Jovo Maksić je proteran sa ognjišta tokom operacije "Oluja" kojom je izvršeno etničko čišćenje Srba sa prostora Krajine, te je sad progovorio o najtežem periodu u životu.
U bjuti svetu je sve popularniji "no makeup" trend - način šminkanja koji nežno naglašava prirodnu lepotu i ističe naše najbolje osobine, bez preopterećivanja kože.
Ako vam se jede nešto slatko, a ne želite da koristite rernu, griz kolač sa keksom je odličan izbor. Za njegovu pripremu potrebno je svega nekoliko sastojaka.
Većina prvo posegne za sirćetom ili sodom kada se sudopera zapuši, ali jedan jednostavan trik sa ledom i solju privukao je pažnju korisnika društvenih mreža.
Melvida Durdžić, majka Asmina Durdžića, uključila se u program emisije "Narod pita" i sramno je oplela po starleti Maji Marinković, koja je u vezi s njenim sinom.
U novoj epizodi emisije "Demanti", Ana Radulović govorila je o brojnim temama, a dotakla se i osobe iz rijaliti sveta koja ju je, kako kaže, veoma razočarala.
Komentari
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.