• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: 24sata.hr/informer.rs

19.04.2021

20:00

MUČI vas SAVEST kada PRESKAČETE treninge? PAUZE u vežbanju su DOBRE, evo i zašto!

Ljubav

MUČI vas SAVEST kada PRESKAČETE treninge? PAUZE u vežbanju su DOBRE, evo i zašto!

Ako mislite da će vas dan odmora izbaciti s pravog puta, grdno se varate, jer umu i telu treba malo vremena za oporavak, pogotovo nakon intenzivnih treninga, poručuju stručnjaci

Odnos prema vežbanju kod većine ljudi varira od dana do dana. Nekada ćete biti puni energije i možda ćete vežbati svaki dan. S druge strane, postoje dani kada jednostavno nemate energije ni motivacije za neku fizičku aktivnost.

Ako mislite da će vas dan odmora izbaciti s pravog puta, grdno se varate, jer umu i telu treba malo vremena za oporavak, pogotovo nakon intenzivnih treninga, poručuju stručnjaci.

Foto: Shutterstock

Dan odmora omogućuje vašem telu da napuni zalihe energije i popravi oštećena tkiva. Mišići postaju jači, što vam s vremenom omogućava da s manje napora izvodite isti trening.

MUKU MUČITE SA ZNOJENJEM ISPOD PAZUHA? Rešite OVAJ PROBLEM uz pomoć ove dve namirnice i uvek ćete mirisati SVEŽE!

Da li ste čuli za TERAPIJU POVIŠENIM LEŽAJEM? Lečimo se DOK SPAVAMO i to sve za 'dž'!


Komentari

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

Društvo

Hronika

"Kao da šetate blakonom bez ograde": Stručnjak o sve češćim greškama motociklista, pogrešne procene su kobne
Hronika

"Kao da šetate blakonom bez ograde": Stručnjak o sve češćim greškama motociklista, pogrešne procene su kobne

Profesor Saobraćajnog fakulteta Milan Vujanić upozorava da sa dolaskom lepog vremena na putevima je sve više motociklista, ali raste i broj teških saobraćajnih nesreća u kojima oni stradaju. Brzina, loša procena i neadekvatna zaštitna oprema često prave razliku između života i smrti. Poslednja u nizu nesreća desila se juče, kada je motociklista preminuo nakon sudara kod Čačka.

29.06.2026

07:25

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Džet set