• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: B.O.

03.03.2024

23:14

Barsinim mukama nema kraja, vreme je za crveni alarm u Kataloniji!

Tanjug/AP

Fudbal

Barsinim mukama nema kraja, vreme je za crveni alarm u Kataloniji!

Nula na "San Mamesu" u derbiju Atletik Bilbaoa i Barselone.

Nema Barselona rešenja za finansijske probleme, a upravi kluba ne pomažu ni izabranici Ćabija Alonsa. Katalonski gigant večeras je odigrao još jednu razočaravajuću utakmicu, ovoga puta na, sada već, tradicionalno teškom gostovanju u Bilbau - 0:0. 

Mnogo puta je Atletik bio koban po Barselonu poslednjih godina, ali su ove sezone rešeni da im pokvare sve planove. Nakon što su ih eliminisali u Kupu Kralja, izabranici Ernesta Valverdea odoleli su Kataloncima i u Primeri čime su značajno približili Real osvajanju šampionske titule. 

Foto: Tanjug/AP

 

Lepu fudbalsku predstavu mogli su da prate navijači na "San Mamesu", a da bi užitak bio kompletan falili su golovi. Najbolju priliku na meču propustio je Žoao Kanselo u 31. minutu kada je gađao iz dobre pozicije, ali je njegov udarac zaustavio Unai Simon. 

Ušao je meč potom u mirnu fazu, nije bilo ni previše šansi, da bi duboko u sudijskoj nadoknadi čast Barselone morao da čuva Mark-Andre Ter Štegen. Nemački golman uspeo je dovoljno da omete Danija Garsiju nakon kornera pošto je iskusni vezista iz povoljne situacije glavom gađao pored gola. 

Budući da se Barselona već nedeljama dobrano muči, a da je naredne nedelje na programu revanš meč Lige šampiona protiv Napolija, koji igra sve bolje, jasno je da je krajnje vreme za "crveni alarm" u srcu Katalonije. 


Komentari

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

Srbija gazi ka Evropi! Starović najavio: Cilj je da do kraja 2027. budemo spremni za pristupanje šengenskom prostoru
Politika

Srbija gazi ka Evropi! Starović najavio: Cilj je da do kraja 2027. budemo spremni za pristupanje šengenskom prostoru

Ministar za evropske integracije Nemanja Starović izjavio je danas da je cilj da do kraja 2027. godine Srbija bude spremna za pristupanje šengenskom prostoru i naveo da je za otvaranje Klastera 3, najvažnije priznanje to što je Evropska komisija početkom jula dala šestu uzastopnu preporuku, naglasivši da ta institucija ima adekvatne mehanizme da na meritoran način proceni ispunjenost obaveza.

10.08.2026

23:00

"Džabe gala večeri, mora da se ide među narod!" Vučić iz sela kod Kokinog Broda očitao lekciju svima: Moramo još više da slušamo građane (VIDEO)
Politika

"Džabe gala večeri, mora da se ide među narod!" Vučić iz sela kod Kokinog Broda očitao lekciju svima: Moramo još više da slušamo građane (VIDEO)

Predsednik Srbije Aleksandar Vučić još jednom je pokazao šta znači stvarna briga o građanima i odgovornost prema svojoj zemlji! U kasnim večernjim satima, iz prelepog sela smeštenog između Zlatibora i Priboja, nadomak Kokinog Broda, predsednik se obratio naciji i poslao snažnu, emotivnu i direktnu poruku svima u Srbiji.

10.08.2026

22:06

Društvo

Hronika

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Magazin

Džet set