• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: M.G.

12.03.2019

21:06

KO JE DOVODIO IGRAČE U PARTIZAN? ILIEV, BATA, UPRAVA....Vučelić eksplodirao: Što mene pitate za to?

Partizan

KO JE DOVODIO IGRAČE U PARTIZAN? ILIEV, BATA, UPRAVA....Vučelić eksplodirao: Što mene pitate za to?

Pročitaj celu vest

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

Pročitaj celu vest
komentari
stan collymore

pre 7 godina

sta prica ovaj???????? Trener kaže hocu ovog ili onog igrača, iliev ode kod Vučele, on kaže nema novca i onda dovedu nekog petorazrednog fudbalera!!!!!!!! i onda je kriv trener i sportski direktor....samo uprava nije!!! ona nije sposobna da obezbedi novcana sredstva da bi klub normalno funkcionisao...u upravi su sve sami lezilebovici kojima je novac glavni faktor življenja....samo da uzmu sto više od Partizana, a da ne daju ništa.....tu mislim i na onog Vazuru....igracima se duguju velike svote novca,ali po recima Vučele-sve je ok...Igrači ne mogu da napuste klub ako ne oproste novac, a ako to ne urade nema ih u timu više...plaćaju se vodje navijača(narko dileri) da utiču na neistomišljenike..SRAMOTA....Sve velike Partizanovce i legende kluba su oterali, a doveli neke mediokritete....idite iz kluba gospodo i dozvolite da dodju neki sposobniji ljudi kojima nije samo cilj punjenje dzepova i cerupanje Partizana...

Dragan R

pre 7 godina

Vučeliću, Ilijev je jasno rekao: " Odgovoran sam za igrače koje sam ja doveo, ali i za one koje nisam ja doveo ali sam dozvolio da dođu". Jasno je da Iliev govori da su u Partizanu i to dok je on bio sportski direktor, igrače dovodili i neki drugi a ne samo on. Od vas sam najmanje očekivao da ovako jadno pokušavate da obmanjujete javnost, jer sam vas smatrao ozbiljnim, i odgovornim čovekom. Inače, svakom ko poznaje Partizan je jasno ko tamo vedri i oblači i dok je bio na funkcijama i sada kada zvanično i nije u klubu. Ne znam šta vam treba da se ovako brukate i da li je moguće da ne shvatate da treba pod hitno da date ostavku?

Pročitaj celu vest

Politika

Društvo

Hronika

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Magazin

Džet set