• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: Tanjug

14.09.2019

10:23

INCIDENT NA AUTOBUSKOJ STANICI U KRAGUJEVCU! Radnik obezbeđenja šutirao i zavrtao ruku putnici!

Vesti

INCIDENT NA AUTOBUSKOJ STANICI U KRAGUJEVCU! Radnik obezbeđenja šutirao i zavrtao ruku putnici!

Podeli vest

Policija u Kragujevcu uhapsila je M. T. (65) iz Kragujevca, zbog sumnje da je izvršio krivično delo zlostavljanje i mučenje, saopštio je danas MUP

On se tereti da je kao radnik fizičko - tehničkog obezbeđenja, na autobuskoj stanici u Kragujevcu, nakon kraće rasprave 31-godišnjoj putnici iz Beograda uvrnuo ruku i nogom joj zadao više udaraca.

Njemu je određeno zadržavanje do 48 sati nakon čega će uz krivičnu prijavu, biti priveden Osnovnom javnom tužilaštvu u Kragujevcu.

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Tagovi:

Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

komentari
Dukic

pre 6 godina

Nasilnica napravila coveku problem ni kriv ni duzan, ni z od zakona nemate.

Besan

pre 6 godina

Ok, ako ste objektivni novinari pusticete i snimak kako fina devojcica iz Beograda napada coveka. Posle deset udaraca na starijeg coveka on je reagovao.

Politika

TV

JOŠ TV VESTI

Društvo

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Magazin

Džet set