27.11.2020

22:26

(VIDEO) LUDILO U NEMAČKOJ! Opasna goleada na otvaranju devetog kola Bundeslige

Fudbaleri Volfsburga savladali su Verder u prvoj utakmici 9. kola Bundeslige rezultatom 4:3

Povremeni reprezentativac Srbije Miloš Veljković na ovom meču nije nastupao za goste zbog povrede, a da je boi u stanju da pomogne odbrani Verdera, možda bi rezultat bio i drugačiji.

Jedino vođstvo na meču ekipa Verdera je imala od 13. do 22. minuta, a ono im je doneo Leonardo Bitenkur.

Rezultat je poravnao Bote Baku.

Prednost Volfsbugu je doneo Džon Bruks u 25. minutu.

Igrao se 36. minut kada je Kevin Movald izjednačio na 2:2.

Samo minut kasnije je Vut Veghorst ponovo doveo u vođstvo domaći tim.

U drugom minutu drugogo poluvremena je drugi gol na meču postigao Bruks, ali je ovog puta zatresao svoju mrežu i tako vratio meč "na početak".

Međutim, Bruks je mogao da odahne u 76. minutu kada je Veghorst još jednom zatresao mrežu ekipe iz Bremena.

Konačan rezultat je u petom minutu sudijske nadoknade postavio mladi Bartoš Bjalek.