Zvezdin štoper okrenuo leđa Srbiji! Posle svega odlučio da igra za reprezentaciju Crne Gore!
Podeli vest
Mladi štoper Crvene zvezde, Andrej Đurić, doneo je odluku koja je iznenadila mnoge – ubuduće će braniti boje reprezentacije Crne Gore!
Đurić je ranije bio deo srpskih selekcija do 19 i 21 godine, gde je zabeležio po dva nastupa u svakom uzrastu. Ipak, nakon što je ostao bez novih poziva u nacionalni tim Srbije, odlučio je da prihvati ponudu "sokolova" i pridruži se Crnoj Gori.
Benfika je povukla odlučan potez uoči početka Lige šampiona! Klub iz Lisabona obezbedio je jednogodišnju pozajmicu defanzivca Mančester sitija, Ise Kaborea, i to bez otkupne klauzule.
Sportski direktor Mitar Mrkela oglasio se nakon što je povređen na fudbalskoj utakmici između kragujevačkog Radničkog i beogradskih crveno-belih. Duel je umesto u Kragujevcu odigran u Gornjem Milanovcu, a bilo je vrlo burno u finišu okršaja.
02.09.2024
14:24
U seniorski tim Crvene zvezde prekomandovan je još 2022. godine pod palicom Dejana Stankovića, ali priliku u zvaničnim utakmicama nikada nije dobio, osim u nekoliko pripremnih mečeva. Nakon solidnih sezona na pozajmicama u Domžalama i Spartaku iz Trnave, Đurić je prošle godine produžio ugovor sa "crveno-belima" do 2026. godine.
Rade Đurović, sudijski ekspert, pita zašto VAR nije reagovao na utakmici između Crvene zvezde i Radničkog iz Kragujevca (1:0) kada je na početku drugog dela meča Ognjen Mimović srušio Evandra, te da je to dokaz kako se kalkuliše u našem šampionatu.
Nakon iznenadnog rastanka sa trenerom Rodžerom Šmitom, uprava Benfike odlučila je da proda svog najboljeg napadača, talentovanog Brazilca Markosa Leonarda, saudijskom Al Hilalu za neverovatnih 40 miliona evra, prema informacijama poznatog insajdera, Fabricija Romana.
02.09.2024
09:53
Iako se od njega očekivalo da u nekom trenutku zablista, konkurencija u Zvezdinoj odbrani, predvođena kapitenom Urošem Spajićem i Naserom Đigom, nije mu ostavila mnogo prostora za igru. Zbog toga je odluka da zaigra za Crnu Goru možda upravo ono što mu je potrebno da napravi iskorak u karijeri.
Selektor Crne Gore do 21 godine, Nikola Rakojević, već je uvrstio Đurića na spisak od 23 igrača za predstojeće kvalifikacione duele protiv Rumunije i Švajcarske, gde će ovaj mladi štoper imati priliku da se dokaže na međunarodnoj sceni.
Ovo nije prvi put da se igrači iz Srbije odlučuju za Crnu Goru – pre Đurića, taj korak napravili su i Mirko Ivanić, Branko Jovičić, Vladimir Volkov, Filip Kasalica, Filip Stojković i mnogi drugi.
Srpski fudbaler Nemanja Radonjić je na pragu povratka u Crvenu zvezdu, a kako prenosi poznati italijanski novinar Nikolo Skira, već je spreman ugovor koji bi ga vezao za "crveno-bele" do 2027. godine.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Benfika je povukla odlučan potez uoči početka Lige šampiona! Klub iz Lisabona obezbedio je jednogodišnju pozajmicu defanzivca Mančester sitija, Ise Kaborea, i to bez otkupne klauzule.
Teheran je predvideo izuzetke za pojedine zemlje, uključujući Rusiju, kada je reč o naplati taksi za prolazak kroz Ormuski moreuz, izjavio je iranski ambasador u Moskvi Kazem Džalali.
Snimak saslušanja poznatog blokaderskog profesora sociologije sa Filozofskog fakulteta u Novom Sadu Aleksej Kišjuhas koji je uvhvaćen kako svercuje gomilu seksualnih pomagala zbog čega je na društvenim mrežama dobio i nadimak dildo, objavljen je na društvenim mrežama.
Blokaderski aktivista Marin Bodirogić, pajtos Srđana Milivojevića, na društvenim mrežama je na najvulgarniji način izvređao predsednika Srbije Aleksandra Vučića i njegovu porodicu.
Da li ste ikada čuli da državni organ, umesto da demantuje navode o kriminalu u sopstvenim redovima, kaže: „Tačno je sve što pišu, evo vam link“? Upravo to se dogodilo.
Vidikovac "Belgrade 360 Deck" na 41. spratu Kule Beograd, najviše zgrade u Srbiji i regionu, zvanično će biti otvoren za građane od sutra (25. april) u 10 sati, saopštila je kompanija Beograd na vodi.
Kineska kompanija Seres, u okviru brenda Aito, predstavila je toalet ugrađen u automobil, osmišljen kao praktično rešenje za duža zadržavanja na putu i kampovanje.
Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova, Uprave kriminalističke policije, Službe za suzbijanje kriminala i Odeljenja za posebne operacije, u saradnji sa Drugim osnovnim javnim tužilaštvom u Beogradu, uhapsili su B. S. (37), državljanina Crne Gore, a sada se pojavio i snimak hapšenja.
Kantonalni sud u Sarajevu doneo je prvostepenu presudu u slučaju Džene Gadžun protiv optuženih Suada Rožajca, Nine Jovanović i Jasmine Halimić pa su tako osuđeni na 17 godina i šest meseci.
Ukrajinski dronovi pogodili su 22. aprila komandni punkt ruske Federalne službe bezbednosti u Donjecku, a u napadu je poginulo 12 oficira, dok je još 15 ranjeno, izjavio je komandant Snaga bespilotnih sistema Robert Brovdi na Telegramu.
Francuski predsednik Emanuel Makron pozdravio je dogovor o 20. paketu sankcija protiv Rusije, ocenjujući da je reč o jasnom signalu Moskvi i potvrdi da Evropa nastavlja politiku pojačanog pritiska.
Film "180", južnoafrički triler o osveti, našao se među najgledanijim naslovima na platformi Netfliks, uprkos tome što ga publika oštro kritikuje i svrstava među najlošija ostvarenja koja su gledali.
Moždani udar često prethode manji, prolazni napadi koji upozoravaju na nadolazeću opasnost. Iako se simptomi brzo povuku, njihovo ignorisanje može da bude velika greška.
Pevačica Nataša Bekvalac već neko vreme posvećeno praktikuje jogu, a sada je napravila i značajan iskorak u svom napretku - uspela je da savlada stoj na glavi.
Beograd je bio domaćin jedne od najiščekivanijih filmskih večeri godine, premijere filma Đavo nosi Pradu 2, koja predstavlja treću svetsku premijeru ovog ostvarenja i to u organizaciji Vogue Adria.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar