Fudbaler iz Paname, Puma Rodrigez (26), mogao bi uskoro da napusti crveno-bele.
Čelnici aktuelnog srpskog šampiona imaju pune ruke posle tokom ovog prelaznog roka, s obzirom da je dovedeno čak 12 pojačanja, dok je klub napustilo njih 13, ali tu nije kraj.
Naime, nije isključeno da stopama iskusnog štopera za nekoliko dana krene i novajlija iz Famalikaa, koji je u Beograd stigao krajem juna za obeštećenje od dva miliona evra. Krilni ofanzivac ima ponudu sa severnoameričkog kontinenta, nije zadovoljan početkom u Zvezdi i sve bi moglo da se zaključi dogovorom o odlasku, uz izvlačenje uloženog novca prilikom kupovine od portugalskog tima, prenosi "Sport klub".
Ono što je zasad sigurno, Pumin odlazak neće se dogoditi pre revanša plej-ofa za Ligu šampiona sa Bode Glimtom u sredu (21.00, RTS 1), već je opcija da dođe do transfera početkom septembra.
Foto: Starsportphoto
Puma Rodrigez
S druge strane, sačekaće se i konačna odluka stručnog štaba na čelu sa trenerom Vladanom Milojevićem, pošto je reprezentativac Paname u poslednje vreme popravio status im bio i starter u Norveškoj, da se nije povredio.
Inače, Puma je dosad odigrao četiri utakmice u Superligi, a postigao je jedan gol i upisao dve asistencije.
Italijanski arbitar Davide Masa (43) sudiće u revanšu plej-ofa za Ligu šampiona između Crvene zvezde i Bode Glimta u sredu (21.00, Arena premijum 1) na "Marakani".
Pripremamo se za revanš protiv Bode Glimta, svesni smo značaja utakmice koja nas očekuje! Moramo biti oprezni, sada je red na nas da pokažemo kako igramo kod kuće, poručio je fudbaler Crvene zvezde, Naser Điga (21).
Operativni direktor u Crvenoj Zvezdi Marko Petrović, govorio je o borbi beogradskog kluba za Ligu Šampiona, koja će se desiti u sredu protiv norveškog kluba Bode Glimt.
Crvena zvezda je u bogatoj istoriji odigrala deset mečeva protiv ekipa iz Norveške, a značajan podatak pred duel protiv Bode Glimta jeste da crveno-beli imaju pozitivan skor sa timovima iz pomenute države.
Crvena zvezda, jedan od najtrofejnijih fudbalskih klubova na Balkanu, u svojoj bogatoj istoriji odigrala je deset mečeva protiv timova iz Norveške, a predstojeći dvomeč sa Bode Glimtom budi sećanja na te susrete.
Vladan Milojević, strateg koji je ispisao nove stranice Zvezdine istorije, ima priliku da nastavi svoju neverovatnu seriju pobeda u evropskim kvalifikacijama.
Fudbaleri Crvene zvezde u sredu (21.00, RTS, Arena premijum) igraju revanš meč plej-ofa za plasman u Ligu šampiona protiv Bode Glimta, a sudeći po poslednjim informacijama sa "Marakane", trener srpskog prvaka Vladan Milojević spremio je minimum tri promene u startnih 11 za utakmicu koja klubu može mnogo da donese.
Nekadašnji fudbaler Crvene zvezde Milan Mile Jovin prisetio se susreta sa Dinamo Berlinom i čuvenog preokreta na Marakani uoči revanša protiv norveškog Bode Glimta.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Italijanski arbitar Davide Masa (43) sudiće u revanšu plej-ofa za Ligu šampiona između Crvene zvezde i Bode Glimta u sredu (21.00, Arena premijum 1) na "Marakani".
Ministarstvo odbrane Rusije saopštilo je da su u novom kombinovanom napadu na Kijev, Kijevsku i Odesku oblast pogođena preduzeća vojne industrije, logistički centri i skladišta goriva koja su, prema tvrdnjama Moskve, korišćena za proizvodnju raketa i dronova, kao i za snabdevanje Oružanih snaga Ukrajine (OSU).
Miša Bačulov, blokaderski huligan na steroidima, sreo se na Ubu sa osvedočenim narkomanom i glavnim blokaderom u tom gradu Milošem Petkovićem sa kojim je, kako otkriva Gledalačko-obaveštajna služba Informera (GOSI), skovaopakleni plan da osnuje takozvani "Nacionalni zbor".
Miša Bačulov, blokaderski huligan na steroidima, sreo se na Ubu sa osvedočenim narkomanom i glavnim blokaderom u tom gradu Milošem Petkovićem sa kojim je, kako otkriva Gledalačko-obaveštajna služba Informera (GOSI), skovaopakleni plan da osnuje takozvani "Nacionalni zbor".
Otkriće Informera o imenima na blokaderskoj listi zatreslo je srpsko političko nebo ali i otvorilo pitanje biografija najviđenijih blokadera koji su ušli u političku arenu i biće kandidati za poslanike na vanrednim parlamentarnim izborima.
Ostrašćeni blokader sa dna kace i kvazivoditelj Marko Vidojković otvoreno je priznao da krije "sve ono što zna" kako bi se ostvario krajnji cilj - nasilno rušenje predsednika Srbije Aleksandra Vučića.
Na društvenoj mreži Iks došlo je do okršaja u kojem je ministar za evropske integracije Nemanja Starović brutalno ućutkao funkcionera Ponoševog pokreta "Srce" Duška Lopandića!
U najnovijoj epizodi emisije „Na merama“ videćete šta je to rastužilo perjanicu Đilasove stranke Borka Stefanovića, gde voli da boravi propali političar Srđan Milivojević, kuda se to zaputio samozvani revolucionar Aleksandar Jovanović Ćuta, kako vreme provodi bivša ministarka zdravlja Danica Grujičić...
U prethodnoj epizodi emisije "Na merama" videli ste gde najviše voli da “dokoniše” blokaderski profesor Jovo Bakić, kako penzionerske dane provode blokaderi Dušan Petričić i Žarko Korać, o čemu “pripoveda” blokaderski analitičar Cvijetin Milivojević, zašto je samozvani revolucionar Predrag Voštinić teški licemer, sa kime je to u društvu bila glumica blokaderka Anđelka Prpić...
Snežana Paunović, ministarka državne uprave i lokalne samouprave gostujući u Info jutru objasnila je zašto se našla na udaru različitih struktura na Kosovu i Metohiji, ali i u centralnom delu Srbije.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je u telefonskom razgovoru za Informer TV, da će Novi Bečej dobiti novu fabriku, sa više od 1.000 novih radnih mesta.
Pravilo koje je godinama važilo za sve posetioce promenjeno je ove sezone, pa su besplatne ležaljke i suncobrani posle 17 časova sada rezervisani isključivo za građane Crne Gore, što je veoma razbesnelo turiste.
Sonja Ilić, poslanica koju je u osmom mesecu trudnoće u Narodnoj skupštini isprskana biber sprejem i zbog toga završila u bolnici, čime joj je trudnoća ugrožena, krstila je svog sina, malog Gavrila.
U akciji Inspekcije sigurnosti plovidbe Lučke kapetanije Kotor i Uprave pomorske sigurnosti (UPS), uspešno je prošlo spasavanje šest stranih državljana sa glisera u blizini uvale Dobreč na poluostrvu Luštica tokom jučerašnjeg popodneva, saopštilo je Ministarstvo pomorstva Crne Gore.
Policija je juče pokušala da identifikuje muškarca iz Lazarevca za kog se sumnjalo da je ženi upao u dvorište i uznemiravao je, a onda se dogodio nesvakidašnji napad.
Meštani Starčeva gde se preksinoć dogodila jeziva eksplozija kažu da je tragedija posebno pogodila porodicu nastradalog Dragana P. (30), koja je i ranije preživela veliki gubitak. Međutim, kako kažu, velika tuga je i što je dom Aleksandra F. koji je podlegao povredama, ostao prazan.
Američki novinar Taker Karlson upozorio je da bi Sjedinjene Američke Države mogle da se suoče sa narodnom revolucijom ukoliko vlast nastavi da zanemaruje propadanje srednje klase, ekonomske probleme i sve dublje nezadovoljstvo stanovništva.
Azerbejdžan je za samo nekoliko dana javno podržao odbijanje Ukrajine da se odrekne teritorija, a zatim u Moskvi potpisao dvogodišnji plan konsultacija sa Rusijom i ponovo stao iza kopnenog koridora koji Moskvu povezuje sa Iranom.
Predsednik Francuske Emanuel Makron zatražio je od francuske udarne grupe predvođene nosačem aviona „Šarl de Gol“ da prati situaciju u Ukrajini i prikuplja podatke o kretanju snaga u zoni sukoba, otkrio je komandant te formacije, admiral Tibo Odo de Poses.
Gradonačelnik Njujorka Zohran Mamdani potvrdio je da gradski pravnici aktivno ispituju postoji li mogućnost da izraelski premijer Benjamin Netanjahu bude uhapšen kada u septembru doputuje u grad na zasedanje Generalne skupštine Ujedinjenih nacija.
Britansko tužilaštvo saopštilo je da traži izručenje braće Tejt zbog optužbi da su između 2010. i 2017. godine silovali žene i učestvovali u trgovini ljudima radi seksualne eksploatacije.
Katarina Vićentijević koja je stekla slavu ulogom Zagorke Zaze Patrnožić u seriji "Srećni ljudi" prisetila se saradnje sa kolegom Danilom Lazovićem koji je u pomenutoj komediji igrao Šćepana Šćekića.
Slavni holivudski vizionar Kristofer Nolan skoro ceo život sanja da snimi film uz pomoć revolucionarne IMAX tehnologije i da na velikom platnu oživi mitsku priču o kralju Itake, jedinom smrtniku koji je uspeo da nadmudri i porazi moćne bogove sa Olimpa.
Često možemo čuti savet da je potrebno popiti osam čaša vode dnevno ili da količinu vode treba računati prema telesnoj težini. Nutricionisti su sada otkrili koja je prava formula.
Pravilno pranje borovnica važno je za očuvanje zdravlja i bezbednosti pri konzumiranju. Saznajte najefikasnije načine da ih očistite i uklonite ostatke pesticida, nečistoće i potencijalno štetne bakterije.
Blage opekotine od sunca najčešće se prepoznaju po crvenilu, osećaju toplote i osetljivosti kože. Iako postoji mnogo preparata namenjenih njihovom ublažavanju, pažnju je privukao kućni trik – korišćenje pene za brijanje.
Prosidba o kojoj je Alisa Vanderkrajsen dugo maštala zamalo je krenula po zlu kada se okliznula na mokroj travi i pala pravo u blato. Ipak, umesto da taj peh pokvari važan trenutak, pretvorio se u uspomenu kojoj će se ona i njen suprug Brajan, kako kažu, smejati do kraja života.
Rijaliti učesnica Maja Marinković nasledila je pravo bogatstvo, a dok se za Asmina Durdžića često provlače priče da je finansijski kratak, Maja se pokazala kao prava naslednica imperije!
Ćerka voditeljke Suzane Mančić Teodora Talijan, autorka je pesme "Uniforma plava", a iz MUP-a su izrazili ponos zbog uspeha i talenta svojih pripadnika, pa i nje!
Komentari
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.