OVAJ STVARNO NIJE U VINKLU! VEĆU GLUPOST NIKADA NIJE IZGOVORIO!  Zakucao se u autobus, a onda otišao da hrani mačke! OGLASIO SE SERGEJ TRIFUNOVIĆ!

Beta

23:19 Politika 18

Informer.rs | 13. 01. 2020.

OVAJ STVARNO NIJE U VINKLU! VEĆU GLUPOST NIKADA NIJE IZGOVORIO! Zakucao se u autobus, a onda otišao da hrani mačke! OGLASIO SE SERGEJ TRIFUNOVIĆ!

Lider Pokreta slobodnih građana i glumac Sergej Trifunović večeras se u Bulevaru Mihajla Pupina zakucao u autobus Gradskog saobraćajnog preduzeća, a potom pobegao sa lica mesta!

Potom se Sergej oglasio na Tviteru i dao bizarno objašnjenje svog odlaska sa lica mesta. Kako je naveo, morao je da ode kući na otključa vrata majstorima i nahrani mačke! 

SERGEJ TRIFUNOVIĆ IZAZVAO SUDAR SA AUTOBUSOM, PA ZBRISAO! Vozač zvao policiju, rekao mu da sačeka, on seo u automobil DODAO GAS I NESTAO! POLICIJA TRAGA ZA NJIM!

Ujedno je rekao da će ujutru otići u policiju, i zamolio orgene reda da ga nazovu pošto ne zna gde mu je auto.

KAKAV STRAŠNI LICEMER! Sergej se bori za Stanku Gligorijević, a VEČERAS POBEGAO SA MESTA NESREĆE!

Udes se dogodio kod pumpe "Dejton", oko 20.55 časova, kada je Trifunović prešao u zaustavnu saobraćajnu traku i automobilom "reno megan" udario u zadnji levi deo vozila.



miroljub

14.01.2020. 09:33

@zoka - Normalno je da je pobegao sa lica mesta jer do jutra kada je "nameravao" da ode u policiju nestaće uzroci i alkohola i nečeg drugog.



Goran

14.01.2020. 00:15

Pa kada nema zenu i decu mora da hrani macke. Neko mora da zameni onog mutavog Kostunicu.


Žigolo

14.01.2020. 00:26

Do sutra će da se otrezni i "izduva" pa će sam da se prijavi ... Baraba licemerna


XXL

14.01.2020. 00:48

Čovek iz medija saznao šta je uradio, a dobija osude. Umesto sobu u ....



Stanisa

14.01.2020. 01:36

Da obican gradjanin uradi tako nesto odavno bi bio iza brave za takvog siledjiju ne preduzimaju nista zalosno



Mihajlo

14.01.2020. 02:47

U Nemačkoj je za takav prekršaj (napuštanje mesta nesreće) propisana kazna zatvora do tri godine. Postoji sumnja da je lice učinilo nekoliko krivičnih dela i udaljilo se sa mesta da bi prikrilo tragove (alkohol, droga i td.)



ljuba

14.01.2020. 07:23

...i da izbaci ona 3 promila alkohola iz sebe. Stvarno me zanima profil ljudi koji su u stranci ciji je on predsednik, da li su oni normalni...



Djekson

14.01.2020. 09:36

Takvi nama trebaju da vode Drzavu Baš kao Trifunovic Pa cemo se Opametiti jednom za sva vremena


misa

14.01.2020. 09:57

Polako dolaze jedan po jedan, prvo milojko pa sada sergej, ........ko je sledeći, ajde kladionice!


Vranjes

14.01.2020. 09:57

Morao covek da pobegne, dok nedodje sebi, ako moze uopste da dodje sebi.


Stojan

14.01.2020. 11:29

Takvi kao ovi bi hteli da vladaju Srbijom bruka i sramota



Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na [email protected]