ŽENA KRALJICA! Gospođa u autobusu otresla hejtera kao slinu!

printscreen

09:13 Politika 199

Informer.rs | 03. 07. 2022.

ŽENA KRALJICA! Gospođa u autobusu otresla hejtera kao slinu!

Đilasovski hejter pokušao je u autobusu da se iživljava nad ovom gospođom, a ona ga je verbalno nokautirala


Svaka čast, gospođo! 

A vi obavezno pogledajte kako je ova dama odgovorila bolesnom hejteru i ostavila ga bez reči.

Neće narod više da trpi hejtere. Ekstremnu, agresivnu manjinu koja mirnoj većini dovikuje da su glupi, neobrazovani, krezubi, a sve je upravo suprotno.







Moša

03.07.2022. 09:39

Kakva carica. Nasmejala me do suza, a ovom šmokljanu pokazala gde mu je mesto.



Borko

03.07.2022. 09:40

Pravo u metu. Gospođa je pokazala ovom nedovršenom gde mu je mesto.




Milisav

03.07.2022. 09:42

Vrh, vrhova, ne prestajem da se smejem. Balavac nije znao šta ga je snašlo.


Anastasija

03.07.2022. 09:43

Ovom šalabajzeru je neko trebao da objaasni da se ne zaleće na gromadu!



Mina

03.07.2022. 09:43

Ahhahha kakva kraljica, poslala djilasovca na svoje mesto!



Andrijana

03.07.2022. 09:45

Žalosno je to što neki umišljeni lezilebović napada ljude, kao što sad vidimo da napada ženu u autobusu, samo zato što je on isfrustriran, a neko drugi vidno bolji i kulturniji, pa je odmah "SNS-ovac". Žena je na izuzetno odličan način odgovorila krelcu!


Anastasija

03.07.2022. 09:45

Tako se to radi na novou. Moraće ovaj mučenik još da raste da se nadograđuje i ugrađuje da bi se pravio pametan.


Milutin

03.07.2022. 09:48

Takozvani hejteri treba da dobiju prikladno ime na srpskom jeziku i treba da se u zakonu o javnom redu i miru proglase kao grupa ili pojedinac treba da odgovara pred zakonom zbog svog ponašanja na javnom mestu.


Majce

03.07.2022. 09:48

Zaista kraljevski! Gospodja je upravu za sve! Ne vidimo, ali čujemo osobu koju snima i time smo uvereni da je nekultura na prvom mestu.



Bojan

03.07.2022. 09:54

Bravo za gospođu. Pokazala je liku koliki je primitivac. Rešila ga je u dve rečenice.


Kesta

03.07.2022. 09:55

Klasican verbalni nokaut, sta je trazio to je I dobio.


Bojan

03.07.2022. 09:57

Agresivna i pokvarena šačica mrzitelja dobija šta zaslužuje. Bravo za godpođetinu uz busa.


Marija

03.07.2022. 09:57

Ovo je gospodja koja je konačno rekla što misli 95% Srbije! Dosta je ponižavanja onih koji cene prave vrednosti i koji su gospoda! Ova manjina koja mrzi,koja truje sve oko sebe ne može više,dosta je! Gospodja je razvalila hejtera i objasnila kako stvari stoje; BRAVO!!!



Slavica

03.07.2022. 10:00

Gospođo, kapa dole. Vala, više su dosadili svojom nadobudnošću i mišljenjem da su samo oni pametni i niko više. Dosta hejtera!


Mare

03.07.2022. 10:01

Bravo za hrabru zenu razvalila je djilasovog botica na atome.


Sale

03.07.2022. 10:02

Bravo za kraljicu tako se to radi, odrala je ovog zutog potrcka.


Nikola

03.07.2022. 10:03

AHAHAHAHAHA Ozbiljno ste ruralni. :D :D :D Ovaj krelac neće sesti u GSP više.



Minja

03.07.2022. 10:04

Svaka cast ovoj gospodji. Spustila je dzibera u tri recenice.


Lazar

03.07.2022. 10:04

Svaka čast, gospođo! Baš sam se pitala dokle ćemo da trpimo uvrede od manjine i da ne kažemo ništa.


Dušan

03.07.2022. 10:05

Nema dalje! Pokopala ga je inteligencijom za sva vremena!


Marica

03.07.2022. 10:06

Gospodja ga otresla ko slinu. Tako i treba sa ljudima koji nemaju ni zrno pristojnosti.



Mihaela

03.07.2022. 10:08

Žena kraljica, rešila krelca u dva poteza kao Šah - Mat!


Dušan

03.07.2022. 10:09

Nije taj hejter kriv što je glup - takvi su svi oni! Ali je kriv što se kao takav, prost, nametljiv, iritantan i vulgaran eksponira. Jednostavno, dobio je šta je tražio.


Srdjan

03.07.2022. 10:09

Kulturno i argumentovano žena je Djilasovog orangutana postavila na svoje mesto.


Milica

03.07.2022. 10:10

E, rešila ga žena, pošteno. Ova tiranija manjine nad većinom mora da se završi. Ko kaže da moramo da trpimo da nas neko vređa?!


Milan Z

03.07.2022. 10:10

Rešila balavca kao prijemni bre, svaka čast. Od sutra mamlaz ide peške svuda, u bus neće ulaziti, ima traume. LOL


Dušan

03.07.2022. 10:12

Ovo je samo jedan zabeležen primer kako prolaze hejteri. Razvaljen je. Šteta je samo što se svi primeri ne mogu videti...


Milena

03.07.2022. 10:13

E, realno ne moramo da trpimo da nas neko vređa. Bravo za ovu ženu.


Dušan

03.07.2022. 10:14

Resetovala je gospođa hejtera! Vratila ga je na fabrička podešavanja! Samo da je sreće pa da taj glupi i prosti hejter to iskoristi pa da se edukuje na pravi način i u pravom smeru.... Ali čisto sumnjam.


Milica

03.07.2022. 10:14

Uffff al' ga je otresla ko dete trešnju. Svaka čast gospođo.


Jelena

03.07.2022. 10:15

Svaka čast gospođo. Kulturni nokaut u prvoj rundi.


Zoran

03.07.2022. 10:16

Ovako se treba suprotstaviti kvazi eliti koja misli da je najpametnija, bez podizanja tona i pravo u srž.


Marija

03.07.2022. 10:18

Alal vera gospođo! Sredila je ovog bolida za sekund. Skidam kapu.



Dušan

03.07.2022. 10:21

Tako je to kada mlad, prost i vulgaran balavac počne da hejtuje u nadi i ubeđenju da razgovra sa nepismenom i krezubom osobom u kakvom ubeđenju inače žive i promovišu. Ali ovoga puta je naišao na zid... i u suštini se pokazalo da je sasvim suprotno!


Milica

03.07.2022. 10:22

Bravo kraljice! Ova žena je moj idol od danas! Svaka čast kako ga je sredila.


Mirkec

03.07.2022. 10:24

Gospođo, pa ja se vama divim, ovako hejtera spustiti na zemlju i to javno je sa respect!


Andrejka 92

03.07.2022. 10:24

Zena vratila debila na fabricka podesavanja! Bravo za gospodju!


Nenad

03.07.2022. 10:24

Kakva carica, spustila ga je na zemlju u dve recenice. Da vidimo kada ce opet da pokusa da se pravi pametan.


Biljana M

03.07.2022. 10:27

Rasturila ga gospodja ko mace muskatlu. Kraljica...



Jeja

03.07.2022. 10:28

Hahahah, kraljica!!! Otresla kretena kao slinuuu! Seljačino prosta i verbalno ograničena! Sram te bilo.


Mira

03.07.2022. 10:35

Bravo za kraljicu. Otresla ga je kao mače muškatlu, baš onako kako je zaslužio, klinac jedan nekulturan i nevaspitan.



Ivana

03.07.2022. 10:38

Bravo bre zeno! Pokazala si gde mu je mesto, i kako razgovara jedna gospodjetina.


Miodrag

03.07.2022. 10:39

Ovakvi dripci kao ovaj i ne zarumeju drugi jezik. Gospođa ga je na finjaka poslala tamo đe mu je mesto.


Maki

03.07.2022. 10:40

Nije joj ni do kolena. A ispao je poznat on ali po gluposti.


Una

03.07.2022. 10:42

Žena je carica, a prostacina je sam pokazao svoju kulturu.





Joka

03.07.2022. 10:50

Ова жена свима треба да буде пример! Царица!


Ljiljana

03.07.2022. 10:52

Žena jeste kraljica,svaka joj čast! Mnogi bi ćutali,ali ona ga je oduvala baš kako treba!


Janko

03.07.2022. 10:57

Kraljica! Vratila je malog misa na fabrička podešavanja!


Kiko

03.07.2022. 10:57

Žena nam je dala pravi primer šta se sa slinama radi! Kapa do poda gospođi!


Milica

03.07.2022. 10:58

Kakva carica, uništila ga je da nije znao ni u kom je gradu


Boris

03.07.2022. 11:00

Ovo da udje u priručnike za rešavanje idiota u prevozu


Julija

03.07.2022. 11:02

Koja kraljica.Bravo gospođo.. Svako poštovanje zaslužujete. Tako treba s amaterima.


Deki

03.07.2022. 11:02

Bolje otresanje sline u životu nisam video! Svaka čast gospodjo


Juca J

03.07.2022. 11:04

Kako ga je samo gospodja rešila! Hladan tuš istine za "gospodina" hejtera! Bravo za gospodjetinu!


Milan

03.07.2022. 11:06

Ali..."I vi biste, ali niste u mogućnosti". Urnebesno ga je verbalno nokautirala. Nema dalje.


Marija88

03.07.2022. 11:08

Tako treba sa ološima koji pokušavaju da ponižavaju žene! Sledeći put još niže spustiti kretenčine ovakve



Mina

03.07.2022. 11:14

Zena ga uništila argumenata. Ispao je totalna budala. Ne razumem ljude koji se prave pametni, a ustvari su jako glupi.


sonja

03.07.2022. 11:15

Gospodja ga je stavila na pravo mesto!Ulepsala mi je dan!


Marko

03.07.2022. 11:19

Elokventna i razborita žena je pokazala balavcu gde mu je mesto!


joka

03.07.2022. 11:21

Sa takvim slinavcima treba tako razgovarati!Pozdrav za gospodju!



Savic Milan

03.07.2022. 11:30

Neka mu je rekla. Ovaj hejter posle ovoga moze samo da se stidi svojih reci. Tako i treba da im se odgovara, svim tim mrziteljima.




Ema

03.07.2022. 11:45

Bravo gospođo!On je pokazao ko je i kakav je!Vama svaka cast još jednom!


majce_nik

03.07.2022. 11:49

Kraljica je pokazala gde se june veze :) vratila ga je lepo na fabricka podesavanja pa ga gazada Djilas mozda vise nece ucenjivati i blamirati...


Marija

03.07.2022. 11:50

Svaka čast carice. Uništila si ga skroz, tako treba.


Elena

03.07.2022. 11:57

Dosta su mali maltretirali velike, dosta je bilo ovako treba sa slina a hejterske opozicije.


Vukadin

03.07.2022. 12:01

Svinja od čoveka vređa većinu posteno naroda. Ajmo svi kao gospođa kojoj svaka čast da se podignemo protiv ovakvih gadova i da ih intelektualno zgagimo.


Sasa

03.07.2022. 12:02

Nece mu drugi put pasti na pamet da opet isto uradi, ima jos pametnih i kulturnih ljudi kao sto je ova gospodja koji nece cutati budali!


Domina

03.07.2022. 12:03

U pravo vreme na pravom mestu tako treba sa manjinom poklopiti ih rečima. Dosta je terora dela opozicijei hejtera koji su aljkavi smradovi.


Pera

03.07.2022. 12:05

Tako treba sa svakim nasilnikom koji narusava red i mir na javnom mestu. Svaka cast gospodjo.


Gagi

03.07.2022. 12:05

E,gospodjo svaka Vam je na mestu,ako ste mu rekli! Dosta je bilo tolerisanja budalama i siledzijama!!!


Sava

03.07.2022. 12:05

Pobeze smoklja na sledecoj stanici na zadnja . Svaka cast gospodji.



Sara

03.07.2022. 12:08

Balavac dobio sto je zasluzio. Osramotio se pred celom Srbijom.


Jelena

03.07.2022. 12:10

Kako ga je zena na kulturan nacin pokopala , a prostak iz nemoci poceo da je vredja . Bravo za gospodju .


Vucko

03.07.2022. 12:11

Kako ga je rasipala ,svaka joj cast.Kraljica. Sa ovakvim primatima se bas ovako brise pod



Mila

03.07.2022. 12:14

Čega se pametan stidi, budala se ponosi. Mislim da ovaj dripac više neće koristiti gradski prevoz. Bravo za kraljicu.


Ina

03.07.2022. 12:15

Gospodja odrzala lekciju da nikoga u buduce ne vredja niti mu dobacuje.


Nebojsa

03.07.2022. 12:15

Naklon gospođi koja je praktično objasnila da je najbolji pridev za opoziciju - impotentnost. Napala je neka budala i fan opozicije, možda je čak i neki Jeremićev majmun u pitanju, oni naročito vole da vređaju žene, probao da je ponizi pred ljudima, ali ona ga je skroz sjebala, jer, što i sama kaže: Jebe ko može!


Sasa

03.07.2022. 12:16

Decko se izgubio u vremenu i prostoru, jedino sto zna to je jezik mrznje. Njegova sramota.


Jeja

03.07.2022. 12:17

Kraljica! Oduvala kretena, nekulturnog i verbalno ograničenog.


Milica

03.07.2022. 12:18

Bukvalno ga je doktorski ponizila samo sto prostak nista nece shvatiti sta mu je receno.


Ivana

03.07.2022. 12:19

Zena kraljica.Nevaspitanim gradjanima samo da saopstim da ih je malo ostalo.Oduvacemo vas kao papir.



Saša

03.07.2022. 12:22

Šta je tražio ovaj balavac to je i dobio. Svaka čast ovoj gospođi.



Ivana

03.07.2022. 12:22

Pogresan potez gospodine hahahhahahha zapusila vam usta u dva poteza.Kakva carica svaka cast.


Natalija

03.07.2022. 12:24

Hahah! Svaka čast ovoj ženi! Dobio sta je zasluzio.


Tara

03.07.2022. 12:24

Zena ga isekla kao burek za ovde, bravo za hrabru zenu.


Natalija

03.07.2022. 12:28

Ovakvim balavcima svaki dan treba po jedan ovakav razgovor da shvate gde im je mesto! Bravo za ovu ženu i svaku reč koju je izgovorila!


Natalija

03.07.2022. 12:30

Ostao mališa bez teksta! Ostavi ga bez teksta žena za čas! Bravoo


Jovan

03.07.2022. 12:31

Nece narod vise da trpi primitivce poput ovog , ocitala mu je lekciju.


Nena

03.07.2022. 12:32

Svaka cast! Verbalno mu je gospodja pokazala koliko je doticni glup.




Dereglija

03.07.2022. 12:43

Tako je to kad hoćeš da ispadneš mangup pa te neko ko je intelektualno nadmoćan resetuje na fabrička podešavanja...



Visnja

03.07.2022. 12:44

Auuuu, al ga je gospodja otresla kao slinu. Moj naklon gospodjo do poda.



Marko

03.07.2022. 12:46

Tako se i postupa sa djilasovskim primitivcima. Gospodja to resava vrlo lagano.


Gaga

03.07.2022. 12:50

Баш ме је насмејала ова госпођа. Све му је лепо сасула у лице !



Dale

03.07.2022. 13:01

Spustila ga na mesto. Sa ološilma treba samo tako. Bravo gospođo.



Andja

03.07.2022. 13:03

Gospođa je na pravi način odgovorila ovom klincu. Tako se to radi! Svaka čast!


Jovan

03.07.2022. 13:03

ne mogu da verujem da je neko ispao tako glup kao ovaj krelac i jos stavio na net kako ga je ugasila


Igor

03.07.2022. 13:04

Sto bi se u narodu reklo vratila ga na fabricka podesavanja bravo zeno



Sasa

03.07.2022. 13:17

Šta je tražio to je i dobio. Svaka čast gospođi na odvažnosti i hrabrosti.


Vera

03.07.2022. 13:18

Gospođa, oduvala je lika iz ljusture koji je sebi dao za pravo da je bitan




Ivana

03.07.2022. 13:27

Kakva žena lavica.Balavac dobio svoje sto je zaslužio.




Verica

03.07.2022. 13:33

Valja drske i bezobrazne ljude postaviti na svoje mesto.


Marjana

03.07.2022. 13:34

Zena je odgovorila na fantastican nacin. Svaka joj cast.


Mila

03.07.2022. 13:35

Svaka cast Carica je ova zena. Svako i treba da se postavi na svoje mesto




Jeca

03.07.2022. 13:39

Narod nece da tolerise vise Djilasove hejtere , bravo za zenu koja je odgovorila na pravi nacin. Kakva kraljica. Svaka cast.


Mira

03.07.2022. 13:39

Žena kraljica, nakautirala je verbalno Đilasovog hejtera i zapušila mu usta.


Vlada S

03.07.2022. 13:40

Politički ostrašćeni ali malo zastranjeni hejteri koji svojim kvarnim plitkoumnim dobacivanjima žele da dobiju na važnosti dobiše u ovom slučaju mudar odgovor od gospođe koja zna kako sa njima treba...


DZONI

03.07.2022. 13:40

Gospodja je otresla balavca kao seljak ladno pivo pred prodavnicu!


Mirka

03.07.2022. 13:41

Đilasov hejter je doživeo debakl, ova hrabra žena ga je uništila.


Mirjana

03.07.2022. 13:42

Kakva carica, urnisala je malog bednog žutog hejtera.


Cane

03.07.2022. 13:48

Kako ga je žena ponizila,dečko nije znao gde se nalazi.



Kaya

03.07.2022. 13:50

Kraljiceeee, bravvvvvvooooooo!!!!!! Volela bih da je vidim u jutarnjem programu, kod Jovane.. Bilo gde.. Zaslužila je medijsku pažnju.. Kraljice, dubok naklon!!!!


Zoki

03.07.2022. 13:52

Bravo za našu kraljicu,bahatog momka je oduvala komentarima.


Goci

03.07.2022. 13:55

Mali je počeo da provocira ,pa je dobio povratnu od žene kakao se nije nadao.



Hana

03.07.2022. 13:58

Bravo ženo, tako treba odgovoriti na provokaciju slinavog hejtera i začepiti mu gubicu i poniziti.Bravo!


Ivan

03.07.2022. 14:00

Lepo i argumentovano. A iznad svega kulturno. Gospođa je sve rekla.



Dr

03.07.2022. 14:02

E da je sreće da je više ovakvih osoba koje imaju hrabrosti da žestoko odgovore i ponize bahate žute hetere.Bravo ženo kraljice!!!


Pavky

03.07.2022. 14:06

Naklon do poda za gospođu! Kako je spustila na zemlju ovog nabeđenog mangupa koji ima IQ niži od broja cipela.






Biljana

03.07.2022. 14:16

Resila ga je kao djace drugace jednacinu sa dve nepoznate




Tamarica Radioicic

03.07.2022. 14:23

Zena je resila ovog hejtera i vratila ga je na fabricko podesavanje.



Takica

03.07.2022. 14:27

Ovoj zeni treba dodeliti orden jer je hrabrija i kulturnija od mnogih muskaraca!



Kalina Durmic

03.07.2022. 14:28

Svaka cast ovoj gospodjetini koja na pravi nacin brani svoj stav i ne dozcoljava nikome da je gazi.



Patriota

03.07.2022. 14:37

Bog te poživeo gospođo. Sad možemo da vidimo koliko je opozicija napravila razdor među srpskim narodom. Šta nam to treba? Ako ste mu očitali lekciju. Može da smeje i kikoće koliko hoće, ali je verbalno oboren na patos.


Maja

03.07.2022. 14:41

Gospodja u pravom smislu te reci . Ovo se desava kada se morate spustiti na njihov nivo a ipak ih porazite i patosirate verbalno.


Aleksandar

04.07.2022. 00:07

Žena koja na smiren i dostojanstven način pokopala isfrustriranu i nevaspitanu osobu!


Sanja1999

04.07.2022. 00:16

Momak koji je hteo da isprovocira ovu gospodju u autobusu je dobio od nje odgovor kakav zasaluzuje


gremlin

04.07.2022. 00:17

Sve pohvale za ovu zenu caricu koja je dala sasvim zasluzen odgovor Djilasovom hejteru


zarko

04.07.2022. 00:20

Mislim da posle ovoga odgovora ove gospodje Djilasovom hejteru vise nece pasti na pamet bilo koga da provocira


gremlin7

04.07.2022. 00:22

Zena je tako lako resila ovoga hejtera da ce ga sad svi njegovi vrsnjaci zafrkavati





Tanja

04.07.2022. 06:55

Bravo za dotičnu gospođu! Tako treba sa bagrom, samo oštro!



stevo

04.07.2022. 07:44

Svaka cast ovoj gospodji.Zena je otresla ovog hejtera i vratila ga na fabricka podesavanja da tako kazem!


sasa

04.07.2022. 07:46

Kraljica,lepo je odbrusila ovom opozicionom hejteru.Kapa dole ovoj gospodji!


rade

04.07.2022. 07:48

Zena je pokazala nivo za razliku od ovog hejtera i sve sto mu je rekla u potpunosti se slazem,svaka rec na mestu


qwerty

04.07.2022. 07:49

Gospodja ej bila otresita i lepo je odbrusila ovom opozicionom hejteru.jedno veliko BRAVO za nju!


Milos

04.07.2022. 07:51

Spustila ova gospodja hejtera na zemlju i volim kad vidim i cujem ovako nesto,kad neko na lep nacin pokaze nekome gde mu je mesto.-Bravo


Snežana

04.07.2022. 08:10

Tako se radi sa nekulturnim bahatim balavcima, pokaže im se gde im je mesto. Ženi svaka čast što je hejteru očitala lekciju o lepom ponašanju.





Neca

04.07.2022. 08:33

Svaka čast gospodjo, bolje mu je da cuti a ne da kaze bilo sta!





Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.