• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: informer.rs

08.09.2024

16:10

(VIDEO) Masakr! Kratka ekskurzija stranih plaćenika! Krenuli na Rusiju, a onda... Pokušaj invazije brutalno kaženjen, našli ih na severu Ukrajine!

Printscreen, Shutterstock

Vesti

(VIDEO) Masakr! Kratka ekskurzija stranih plaćenika! Krenuli na Rusiju, a onda... Pokušaj invazije brutalno kaženjen, našli ih na severu Ukrajine!

Ruska vojska je raketnim udarom uništila oko 30 stranih plaćenika i šest jedinica tehnike ukrajinske vojske u području naselja Steckovka, severno od ukrajinskog grada Sumi, saopštilo je Ministarstvo odbrane Rusije.

"U raketnom udaru uništeno je oko 30 stranih plaćenika i šest jedinica tehnike na privremenoj lokaciji u području naselja Steckovka (severno od grada Sumi)", navodi se u saopštenju.

 

Na snimcima koje je objavilo ministarstvo prikazan je trenutak udara na neprijateljske položaje i snažna eksplozija.


Komentari

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

Exatlon

TV

JOŠ TV VESTI

Društvo

Hronika

Milionska prevara sa PDV-om! Trojica pala u Novom Pazaru, oštetili budžet Srbije za skoro 39 miliona dinara - za četvrtim prevarantom se traga
Hronika

Milionska prevara sa PDV-om! Trojica pala u Novom Pazaru, oštetili budžet Srbije za skoro 39 miliona dinara - za četvrtim prevarantom se traga

Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova, UKP, Službe za suzbijanje kriminala, Odeljenja za suzbijanje privrednog kriminala i Policijske uprave u Novom Pazaru, u saradnji sa Poreskom policijom, po nalogu Osnovnog javnog tužilaštva u Novom Pazaru, uhapsili su tri osobe zbog postojanja osnova sumnje da su izvršenjem krivičnih dela poreska utaja i poreska prevara u vezi sa porezom na dodatnu vrednost oštetili budžet Republike Srbije za više od 38,9 miliona dinara.

27.08.2026

18:38

Zabava

Magazin

Džet set