• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: informer

01.12.2024

09:40

Izbacite odmah ove 2 namirnice iz jelovnika! Saveti nutricioniste poznatih svetskih faca

Shutterstock

Zdravlje

Izbacite odmah ove 2 namirnice iz jelovnika! Saveti nutricioniste poznatih svetskih faca

Podeli vest

Filip Golja, koji smišlja jelovnik i ženama iz porodice Kardašijan, kaže da je ključ u jednostavnoj hrani i poštovanju zabrana.

Ženama iz porodice Kardašijan mnoge žene zavide na figuri. Uz manekenku Kendal (29), koja je već među majzgodnijim modelima na svetu, ni njene sestre Kajli (27), Kim (44), Kortni (45) i Kloi (40), pa ni majka Kris (69), ne zaostaju mnogo iako nisu tako idealnih proporcija.

Za održavanje linije one slušaju savete nutricioniste Filipa Golja, koji kaže da njegov režim ishrane odgovara svima i zvezdama, i modelima, i običnim ljudima, kao i da je ključ u jednostavnoj hrani i poštovanju zabrana.

Foto: Shutterstock

Žene porodice Kardašijan

Izbacite mleko

Zahvaljujući ovom savetu, Kloi Kardašijan se oslobodila kilograma, jer je izbacila mleko. Mlečni proizvodi izazivaju nadimanje, gasove i imaju negativan uticaj na varenje.

Zbogom hlebu

Bilo koji pekarski proizvodi koji uključuju kvasac, šećer i gluten su strogo zabranjeni, pogotovo beli hleb. Pirinač i ovsena kaša su dozvoljeni, ali u ograničenim količinama.

Orasi i bademi umesto grickalica

Izbacite grickalice. Mala količina badema i malo svežeg voća su odličan izvor energije.

Foto: Shutterstock

 

Više vode

Pijte vodu, a ne čaj i kafu. Pravilo je da na svaki kilogram težine treba da unesete tačno 50 ml vode. Što više vode u telu, više energije trošite na sagorevanje masti.

Bez energetskih napitaka

Oni sadrže puno šećera, natrijuma i kofeina, a to izaziva probleme u crevima.

Jednostavna hrana - ključ uspeha

Zlatno pravilo nutricioniste je lagana i jednostavna ishrana. Ne postoji ništa bolje od mesa, ribe i povrća. Ovi proizvodi se najlakše apsorbuju u telu.

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube, Viber.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

Društvo

JOŠ Društvo VESTI

Hronika

Flojd, Flojd, Flojd: Bez vozačke, mrtav pijan, za dva minuta šest preticanja preko pune linije
Hronika

Flojd, Flojd, Flojd: Bez vozačke, mrtav pijan, za dva minuta šest preticanja preko pune linije

Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova, Uprave saobraćajne policije, danas oko 15 časova, na državnom putu Beograd - Čačak, presretačem su zaustavili pedesetčetvorogodišnjeg R.M. koji je vozilom "pežo 206" za samo dva minuta u više navrata izvršio preticanje ukupno šest vozila preko uzdužne neisprekidane linije čineći prekršaj nasilničke vožnje, a zatim se kretao brzinom od 107 kilometara na čas, na delu puta gde je ograničenje brzine 60 kilometara na čas.

26.12.2025

22:57

Određen pritvor policajcu i pljačkašu zlatare u Novom Pazaru
Hronika

Određen pritvor policajcu i pljačkašu zlatare u Novom Pazaru

Policijskom službeniku Policijske uprave Novi Pazar, I.M., određen je pritvor do 30 dana, potvrđeno je iz izvora bliskih istrazi. Pritvor do 30 dana određen je i S.P. iz Beograda, koji se sumnjiči da je direktno učestvovao u oružanoj pljački zlatarske radnje u centru Novog Pazara.

26.12.2025

19:36

Planeta

Zabava

JOŠ Zabava VESTI

Džet set